b_Newsکاپیتان همچنان بدشانس، شکاری لژیونر شد اما از تیم ملی جوانان بازماند

یاران جهانبخش جایگاه خود را پس گرفتند

تاریخ: 1395/12/10
زمان: 06: 27
نوع: خبر
یاران علیرضا جهانبخش علی رغم توقف خانگی جایگاه چهارم لیگ هلند را پس گرفتند.

آرمان صالحی / یاران علیرضا جهانبخش علی رغم توقف خانگی جایگاه چهارم لیگ هلند را پس گرفتند. در آلمان اشکان دژاگه که مدتی است شانس با او یار نیست با اخراج والرین اسماعیل سرمربی ولفسبورگ، تیم پایین جدولی خود را در بحران تازه‌ای می‌بیند. در آن‌سو رضا شکاری که شاید فکر می‌کرد با لژیونر شدن، جایگاهش در تیم‌ملی امید برای حضور در جام جهانی جوانان محکم‌تر می‌شود فعلا به اردو دعوت نشد. علی کریمی دیگر لژیونر ایرانی هم هنوز برای تیمش پا به توپ نشده است.

 

توقفی خوش‌یمن
تیم آلکمار هلند که جهانبخش را در اختیار دارد در پایان هفته بیست و چهارم لیگ هلند در خانه خود برابر تیم رده سیزدهمی زوله به تساوی یک بر یک رسیدند. آنها با این یک امتیاز جایگاه چهارم جدول و سهمیه اروپا را فعلا از یاران گوچی پس گرفتند. آلکمار دوازدهم اسفند در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، میزبان کامبر لیگ یکی است.

 

مصدوم و بدون مربی
اشکان دژآگه نیم فصل اول لیگ ستارگان قطر را به دلیل اختلاف با تیمش بازی نکرد. او در انتقالات زمستانی به ولفسبورگ بازگشت اما پیش از آنکه اولین بازی را برای تیمش انجام دهد از ناحیه کتف آسیب دید. به تازگی در ادامه ناکامی های کاپیتان تیم ملی ایران، والرین اسماعیل سرمربی ولفسبورگ هم اخراج شد تا این تیم که خطر سقوط را احساس می‌کند درگیر بحران تازه‌ای شود.
اگر روند بهبود دژاگه مطابق روال عادی که گفته شده پیش برود او سیزدهم فروردین در بازی خارج از خانه مقابل بایرن لورکوزن می‌تواند به میدان برود.


بازمانده
رضا شکاری که از بازیکنان تاثیرگذار در راهیابی تیم ملی جوانان به جام جهانی بود به اردوی تیم دعوت نشد. امیرحسین پیروانی سرمربی تیم ملی جوانان در این مورد عنوان کرده است: اخیرا مشکلاتی بین او و باشگاه ذوب‌آهن به وجود آمده که امیدوارم هر چه سریع‌تر این مشکلات حل شود و ما بتوانیم از وجود این بازیکن در اردوی تیم بهره ببریم. طبیعتا حضور او در اردوی تیم ملی زمانی می‌تواند برای ما مثبت باشد که دغدغه ذهنی نداشته باشد.
روستوف که اکنون شکاری را به خدمت گرفته است سیزدهم اسفند مهمان توم تومسک است. باید دید چه زمانی رضا اولین بازی خود را برای تیم جدیدش انجام می‌دهد؟

 

در انتظار اولین بازی
علی کریمی 23 ساله که در نقل و انتقالات زمستانی از دینامو زاگرب به لوکوموتیو زاگرب پیوست هنوز برای این تیم بازی نکرده است. نام او در هفته بیست و یکم لیگ کرواسی برابر ایسترا حتی در لیست هجده نفر هم نبود. در هفته بیست و دوم مقابل  اوسیسک نام او در لیست قرار داشت اما بازی نکرد.
باید دید آیا او در هفته آینده در دیدار خانگی مقابل اینترزاپرسیک اولین بازی حود را  برای دینامو انجام می‌دهد؟ کریمی با نیمکت‌نشینی غریبه نیست زیرا در دینامو هم در ترکیب اصلی قرار نداشت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.