سرمربی جودو به اردو نرفت

تاریخ: 1395/11/02
زمان: 03: 59
نوع: خبر
سرمربی تیم ملی جودو به اردو نرفت.

تیم ملی جودوی کشورمان قرار بود با ترکیب محمد عباس‌نژاد، ابوالفضل محمودی، محمد عبیری، علیرضا خجسته، مهدی فتحی‌پور، محمد محمدی‌بریمانلو، سعید ملایی، جواد مرادی، رضا رضایی، قاسم باغچقی، جواد محجوب، رامین صفویه، جعفر پهلوانی و حمیدرضا ملک‌زاده برای برگزاری اردوی مشترک راهی مجارستان شوند اما گویا محمودی، رضایی، ملک‌زاده، خجسته و بریمانلو به دلیل دریافت نکردن روادید نتوانستند کنار دیگر ملی‌پوشان روز پنجشنبه راهی مجارستان شوند.
البته مهم‌ترین نکته اعزام نشدن مجید زارعیان سرمربی تیم ملی به این اردو است. البته پیش از این با توجه به اینکه وی در اردوها به دلیل نامعلومی حضور نداشته پیش‌بینی می‌شود در نخستین اعزام جودوکاران به اردوها و در کنار آن مسابقات حضور نداشته باشد.
جودوکاران با هدایت محمد منصوری و محسن زکریا راهی مجارستان شدند و محمدرضا رودکی به عنوان مدیر سازمان تیم‌های ملی کنار جودوکاران اعزام خواهد شد.
تیم ملی جودو بعد از پایان این اردوها راهی مسابقات پرتغال خواهد شد که این نخستین مسابقاتی است که جودوکاران پس از ریاست محمد درخشان اعزام می‌شوند. از زمانی که درخشان ریاست فدراسیون را برعهده گرفته رقابت‌های گرندپری کرواسی، ازبکستان، چین، کره جنوبی و 2 گرند اسلم ‌ابوظبی و ژاپن برگزار شده که تنها رییس فدراسیون در این رویدادهای بسیار مهم حضور داشته اما خبری از حضور جودوکاران ایران در این مسابقات نبوده است.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.