b_Newsمالک خونه‌به‌خونه دنبال لیگ برتر نیست

حنیف: از منصوریان ناراحت نیستم، از باشگاه دلگیرم

b_News روزبه وارد ترکیب شود به جایگاه خوبی می‌رسیم
تاریخ: 1395/12/10
زمان: 14: 08
نوع: خبر
حنیف عمران‌زاده و محسن فروزان پس از جدایی از باشگاه دسته اولی خونه‌به‌خونه به صبا پیوسته و زیر نظر صمد مرفاوی کار می‌کنند.

ایرج باباحاجی / حنیف عمران‌زاده و محسن فروزان پس از جدایی از باشگاه دسته اولی خونه‌به‌خونه به صبا پیوسته و زیر نظر صمد مرفاوی کار می‌کنند. گلایه‌های عمران‌زاده از برخی موارد مانند حضورش در بازی‌های استقلال و تشویق آبی‌ها و سکوت باشگاه در این‌باره و بازی برای خونه‌به‌خونه بابل بهانه‌ای شد تا گفت‌وگویی با عمران‌زاده انجام دهیم که در آن به نکات ویژه‌ای اشاره داشت.


یک مصاحبه از شما دیدم که در آن اشاره کرده بودی از استقلالی‌ها ناراحت هستی؟ ناراحت به خاطر حضورت در استادیوم به هنگام بازی آبی‌ها با السد و همچنین حمایت از استقلال در داربی که منصوریان در کنفرانس بعد از بازی با السد از تو و محسن فروزان تشکر کرد.
من از منصوریان ناراحت نیستم و علی‌آقا شرمنده‌مان‌ کرد من از باشگاه و مدیریت آن ناراحت هستم که هیچ اشاره‌ای به این مورد نکردند. به هر حال چند سال برای استقلال بازی کرده و حق ما این نبود.


چرا با منصوریان صحبت نکردی؟
ولش کن من دیگر نمی‌خواهم در این‌باره صحبت کنم. از صبا صحبت کنیم.


روزبه چشمی در تمرینات عملکرد خوبی داشت و احتمالا تاثیر زیادی در بازی‌های آینده خواهد داشت؟
صد درصد همین‌طور است. ما در چند بازی اخیر نتایج خوبی گرفته‌ایم و حتما این روند را ادامه می‌دهیم.


پس منتظر حضور صبا در یک جایگاه خوب در جدول رده‌بندی باشیم؟
شک نکنید که صبا را به یک جایگاه خوب می‌رسانیم.


بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان را دنبال می‌کنید؟
مگر می‌شود دنبال نکنم.من در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم و با 9 امتیاز می‌توان به دور بعد صعود کرد که استقلال هم از این قاعده جدا نیست.


پاییز امسال در شمال و سر تمرین خونه‌به‌خونه همدیگر را دیدیم گفتی برای کمک به تیم استان مازندران که متولد آن جا هستی آمده‌ای تا با کمک همه بازیکنان خونه‌به‌خونه را به لیگ برتر رسانده و مازندران صاحب نماینده در لیگ برتر شود.
اصلا نمی‌خواهم از آن دوره صحبت کنم. انتخاب اشتباهی بود و مالکان این تیم اصلا هدفی برای رسیدن به لیگ برتر ندارند. آنها در همان لیگ یک اسم در کرده و نیازی نیست با بیست میلیارد هزینه تیمداری در لیگ برتر مشهور شوند.


معلوم است که حسابی ناراحت هستی؟
من در چند روز اخیر گفتم که انتخاب اشتباهی بود و نباید به لیگ یک می‌رفتم. من از لیگ برتر پیشنهاد داشتم اما به خاطر مازندران به آنها جواب منفی دادم تا در خدمت استانم باشم که دیدم داستان چیز دیگری است که به آن اشاره کردم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.