b_Newsچه کسی باعث شد رحمتی حرف نزند

فرهادی یا افتخاری؟

تاریخ: 1395/12/10
زمان: 18: 09
نوع: خبر
سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال همراه با کاروان آبی پوشان بعد از برد پر گل خودشان مقابل التعاون به ایران بازگشت.

به گزارش سایت روزنامه گل، سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال همراه با کاروان آبی پوشان بعد از برد پر گل خودشان مقابل التعاون به ایران بازگشت و درخصوص این بازی جوابگوی اهالی رسانه بود. در این بین شاید مهمترین مساله ای که افتخاری به آن اشاره داشت به بحث سیدمهدی رحمتی و محرومیت این بازیکن بود که قرار است در این خصوص با مسوولان فدراسیون صحبت کنند و در این بین از کاپیتان استقلال خواسته بودند درخصوص وعده افشاگری اش سکوت پیش کرده و چیزی نگوید. افتخاری در این زمینه گفت: «درباره محرومیت رحمتی و اینکه باشگاه برای او کاری کرده باید بگویم هیچ کاری نکردیم. قرار است با مسئولان فدراسیون در این باره صحبت کنیم. من به مهدی گفتم که صحبتی نکند و اگر نتیجه ای نداشت ما یک فکر می کنیم. اگر نبخشند نمی توانیم کاری بکنیم. باید مراحل قانونی را طی کنیم. ابتدا با مذاکره و سپس با درخواست این کار را پیش می گیریم. »
نکته جالب در این ادعای افتخاری در جایی است که رحمتی بعد از برد استقلال مقابل التعاون عقب نشینی از موضع تندش مقابل تصمیمات کمیته انضباطی که وعده افشاگری داده بود را به کار بزرگ اصغر فرهادی و برد شیرین تیمش در آسیا نسبت داده بود که نخواست این روز را خراب کند و اینکه حتی حاضر است به خاطر استقلال تا سر حد کنار گذاشتن فوتبالش پیش برود اما حقی از این تیم ضایع نشود. حالا برسر این سکوت و عقب نشینی از موضع دو ادعا وجود دارد، توصیه باشگاه استقلال که در آرامش کار کاپیتان خود را احتمالا درست کنند و مانع محرومیت بیشتر او شوند یا خود رحمتی واقعا بدون توجه به توصیه های مدیران تیمش، خودجوش به خاطر اصغر فرهادی و افتخارش در گرفتن جایزه اسکار و همچنین برد برابر التعاون این تصمیم را گرفته است.