b_Newsاز شرایط‌مان راضی نبودیم و باید اعتصاب می‌کردیم

آل‌نعمه: آبروی ما در خطر بود و نمی‌شود بدون تمرین با پرسپولیس بازی کرد

تاریخ: 1395/12/10
زمان: 23: 49
نوع: خبر
مدافع باتجربه نفت تهران معتقد است بازی با پرسپولیس حساس و مهم است چرا که حریف برای قهرمانی و آنها برای کسب سهمیه می‌جنگند.

هادی شفیعی/ احمد آل‌نعمه مدافع باتجربه نفت تهران معتقد است بازی با پرسپولیس حساس و مهم است چرا که حریف برای قهرمانی و آنها برای کسب سهمیه می‌جنگند و در چنین بازی‌هایی که همه مردم آن را می‌بینند آبروی بازیکنان در خطر است و نمی‌شود بدون تمرین به مصاف تیم قدرتمندی مثل پرسپولیس بروند. به همین دلیل پس از یک هفته اعتصاف تمرینات‌شان را شروع کرده‌اند تا برای بازی مقابل تیم برانکو آماده شوند.

 

بالاخره اعتصاب تمام شد؟
بله، خدا را شکر دو، سه روز است که تمرین می‌کنیم. الان تمرینات ما منظم است و صبح و عصر تمرین می‌کنیم تا برای بازی با پرسپولیس آماده شویم.

 

باشگاه مشکلات مالی را حل کرد؟
باشگاه قول داده که قبل از بازی با پرسپولیس مشکلات را حل کند. بالاخره ما کارمان را انجام می‌دهیم و تمرین می‌کنیم. چون بازی حساسی داریم. بازی با پرسپولیس را همه می‌بینند و آبروی بازیکن هم در خطر است و بدون تمرین نمی‌شود جلوی پرسپولیس بازی کرد. بازی مهمی داریم چون پرسپولیس برای قهرمانی و ما برای کسب سهمیه می‌جنگیم و به همین دلیل خوب تمرین می‌کنیم و امیدواریم جلوی پرسپولیس روز خوبی داشته باشیم.

 

شما یک هفته تمرین نکردید. این مساله مقابل پرسپولیس به شما لطمه نمی‌زند؟
ما از شرایطی که داشتیم راضی نبودیم. ما تحت فشار بودیم و باید این کار را می‌کردیم. اما الان تمرین می‌کنیم و تمرینات شادابی هم داریم. اتفاق بدی است که یک تیم تمرین نکند اما الان که برگشتیم جای امیدواری است.

 

چه تصوری از بازی با پرسپولیس دارید؟
پرسپولیس تیم خوبی است و واقعا فوتبال خوب بازی می‌کند و مهره‌های خوبی هم دارند و امسال به گفته اکثر کارشناسان حق‌شان قهرمانی است اما ما هم نتایج خوبی گرفته‌ایم و بالای جدول هستیم و دو تا تیم آماده‌اند تا بازی خوبی انجام بدهند.

 

می‌توانید جلوی تیم سرحال و آماده برانکو را بگیرید؟
صد درصد می‌توانیم چون ما هم تیم خوبی داریم و بازیکنان بزرگی در تیم ما بازی می‌کنند و ان‌شاءا... یک بازی آبرومندانه همراه با سه امتیاز برای ما باشد. اگر ببریم و سه امتیاز را از پرسپولیس بگیریم شرایط‌مان در جدول خیلی خوب می‌شود. شرایط ما طوری هست که بتوانیم پرسپولیس را کنترل کنیم و در این بازی نتیجه بگیریم.

 

بردن تیمی مثل پرسپولیس چقدر لذتبخش است؟
به هر حال تمام بازی‌ها سه امتیاز دارد و هر کسی که ببرد تنها سه امتیاز می‌‌گیرد اما چون پرسپولیس صدر جدول است و تیم پرطرفداری است بردن آنها برای همه تیم‌ها لذتبخش است. پرسپولیس چه صدر جدول باشد چه قعر جدول، بردنش همیشه لذت دارد.

 

عدم حضور میلاد فراهانی و محمد دانشگر مقابل پرسپولیس برای شما مشکل‌ساز نمی‌شود؟
نه، ان‌شاءا... مشکلی پیش نمی‌آید. ما بازیکنان جوان خوبی داریم. این دو نفر بازیکنان بزرگی هستند اما جایگزین‌های خوبی در این دو پست داریم و ان‌شاءا... بازیکنان جوان ما خوب کار می‌کنند و مشکلی پیش نمی‌آید.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.