b_Newsوکیل شهریار مدعی شد؛

هرگونه سو استفاده از نام «علی دایی» قانونا پیگیری می شود

b_News دایی به دنبال فعالیت سیاسی نبوده و نخواهد بود
تاریخ: 1395/12/12
زمان: 11: 13
نوع: خبر
وکیل علی دایی گفت: تصمیم علی دایی مبنی بر عدم فعالیت سیاسی پابرجا است، اما برخی‌ها به دنبال سواسفاده از وی در امور تجاری، تبلیغاتی و انتخاباتی هستند.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از وب‌سایت رسمی نفت تهران، عبدالصمد ابراهیمی وکیل علی دایی با انتشار اطلاعیه‌ای درباره برخی سواستفاده‌ها از سرمربی نفت تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
در اطلاعیه عبدالصمد ابراهیمی آمده است: "اخیرا در بعضی شهرستان ها، به خصوص در جنوب کشور برخی افراد سودجو با اعلام سرمایه گذاری آقای علی دایی در زمینه ملک و ساخت مجتمع‌های تجاری در آن شهرستان‌ها، به فریب مردم پرداخته و افرادی نیز به بهانه اینکه قرار است در آن مکان علی دایی سرمایه گذاری کند، املاکی را خریداری کرده‌اند. لازم است به اطلاع برسانم آقای دایی هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری ملک و مجتمع تجاری پنهانی ندارد و اگر بنا به سرمایه گذاری در نقطه‌ای از کشور داشته باشد قطعا خودشان برای امور کاری به آنجا سفر خواهد کرد و همگان مطلع می‌شوند. برخی نیز پیشاپیش با برگزاری جلسات پنهانی شبانه تبلیغاتی و انتخاباتی، مدعی شده‌اند علی دایی از آنها در انتخابات شورا حمایت می‌کند. با تکذیب همه این اخبار، چنین فریب‌کاری‌ها و بی‌اخلاقی‌ها را قطعا مورد پیگرد قانونی قرار خواهیم داد و از مردم عزیز هم استدعا دارد فریب اینگونه افراد را نخورند و مطمئن باشند رویه همیشگی علی دایی در عدم فعالیت سیاسی پابرجا بوده و خواهد بود."

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.