b_Newsامیری نه، نگران مصدومیت سیدجلال هستیم

برانکو: رضاییان همچنان محروم است

تاریخ: 1395/12/12
زمان: 14: 00
نوع: خبر
سرمربی فوتبال پرسپولیس گفت: وحید امیری مصدومیتش جدی نیست اما نگرانی ما سید جلال است.

به گزارش سایت روزنامه گل، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (پنجشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی ممنونم که تولدم را تبریک گفتید. من هم همیشه به یاد شما خبرنگاران هستم و کمال تشکر را از شما دوستان دارم. ان‌شاءالله قبل از عید نوروز ناهاری را در کنار شما خواهیم خورد.
 وی افزود: وحید امیری مصدومیتش جدی نیست اما نگرانی ما سید جلال است. سروش رفیعی هم مصدومیتش جدی نیست و بیرانوند هم مصدوم شد که ایگور دست او را جا انداخت.
 برانکو درباره آخرین وضعیت علی علیپور و رامین رضاییان نیز یادآور شد: علیپور به تمرینات بازگشت اما رامین همچنان محروم است. در مورد این بازیکن به زودی تصمیم‌گیری خواهیم کرد. هر دو آنها در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا خواهند کرد.
 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: متأسفانه درگیری این دو بازیکن را ندیدم و در قسمت دیگری از زمین حضور داشتم. کریم باقری صحنه را دید و به خوبی نسبت به درگیری واکنش نشان داد. پس از آن تصمیم گرفتیم که این دو بازیکن در اختیار باشگاه باشند. تصمیم ما جمعی بود و از آقا کریم تشکر می‌کنم که از تیم و باشگاه دفاع کرد.
وی در خصوص اینکه اگر باشگاه رامین رضاییان را جریمه کند، آیا این بازیکن آن را می‌پذیرد یا خیر، تصریح کرد: اگری نداریم و باشگاه هر تصمیمی بگیرد، باید از آن تبیعت کنیم.
 برانکو در وضعیت بازیکنان مصدومش برای بازی با نفت‌تهران افزود: حداقل 5 بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت. اگر سیدجلال و بیرانوند هم نباشند، تعداد این بازیکنان به هفت نفر می‌رسد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که در صورت نرسیدن مصدومان از بازیکنان جوان تیمش از جمله حامد آقایی و احسان علوان‌زاده استفاده خواهد کرد، گفت: هنوز مشخص نیست چه کسانی بازی می‌کنند. وضعیت همه بازیکنان خوب است و تمرینات‌شان را انجام می‌دهند.
برانکو در واکنش به سؤال خبرنگاری که اضافه وزن داشت و به سرمربی پرسپولیس گفت که در صورت نداشتن بازیکن حاضر است برای تیمش به میدان برود، تصریح کرد: شما روی فُرم نیستید و ابتدا باید با مربی بدنسازمان کار کنید!
وی در خصوص تقابل تیمش با نفت‌تهران در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر عنوان کرد: نفت تیم عالی دارد و خودش را با جذب آندرانیک تیموریان و سجاد شهباززاده تقویت کرده است. آنها محمد قاضی و ایمان مبعلی را هم در اختیار دارند و نیازی نیست بگویم چه تیمی هستند. به فینال جام حذفی هم اتفاقی صعود نکرده‌اند، بنابراین تیم خوبی هستند.
 برانکو در رابطه با نبود بازیکنان چون سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در بازی با نفت چه کسی کاپیتان پرسپولیس خواهد بود، گفت: به موقع در مورد آن تصمیم خواهیم گرفت. هنوز تصمیم نگرفتیم چه کسی بازی کند.
 وی راجع به موقعیت‌هایی که تیمش همچنان در بازی‌ها از دست می‌دهد، عنوان کرد: واقعیت این است که ما در هر بازی فرصت‌های گل زیادی را از دست می‌دهیم و من این را قبول دارم. در بازی با الوحده هم فرصت‌های زیادی داشتیم که اگر قدر آنها را می‌دانستیم 5 گل دیگر به آنها می‌زدیم.
 برانکو در پایان در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه او پیش از این، خبر از کسر 8 امتیاز تراکتورسازی داده بود اما این اتفاق رخ نداد؟ گفت: این موضوع به من ارتباطی ندارد. مسئولان برگزاری لیگ در این مورد می‌دانند که چه کار باید بکنند.