b_Newsاتهام زنی به مرادی

ادعاهایی که وزنه برداری را بهم می ریزد !

تاریخ: 1395/12/13
زمان: 10: 25
نوع: گفتگو
صحبت های جنجالی یکی از اعضای سابق شورای فنی وزنه برداری اتهام هایی را متوجه رییس فدراسیون وزنه برداری کرده است.

مهدی عطار اشرفی عضو پیشین شورای فنی وزنه‌برداری با اشاره به اتفاقاتی که برای بهداد سلیمی قبل از المپیک رخ داد، به فارس گفت: مرادی خیلی راحت می‌توانست در آن صحنه ورود کند و جلوی آن فاجعه را بگیرد، در حالی که او در حال تماشای تمرین سلیمی از مانیتور دفترش بود، اما این کار را نکرد، چون بلافاصله بعد از مصدومیت سلیمی، خودش را به سالن رساند.
او همچنین ادعا کرد: سلیمی بعد از ناکامی در حرکات قبلی، وزنه بیشتری را درخواست کرد که این موضوع حتی با مخالفت حسین توکلی مواجه شد، اما شخصی از کنار تخته رد شد و به بهداد گفت اگر این وزنه را بزنی 5 میلیون تومان به تو می‌دهم و باعث تحریک سلیمی شد. در حالی‌که مرادی می‌توانست ورود کند و به بهداد بگوید ادامه ندهد، اما اجازه داد سلیمی به‌راحتی مصدوم شود. چرا؟ چون به خاطر رأی ندادن سلیمی به او از دستش دلخور بود.
عطار اشرفی تصریح کرد: حالا هم می‌خواهند همان بلا را سر رستمی بیاورند. کیانوش هم رأی نداد، همین بلا را سر حسین توکلی هم آوردند. بهداد دیگر تمام شده است، آسیب‌دیدگی او شوخی نیست‌، همان‌طور که محمدپور هم دیگر نمی‌تواند آن وزنه‌بردار سابق شود.در تمام رشته‌ها و برای تمام ورزشکاران چنین ترس‌هایی بعد از مصدومیت وجود دارد، اما جامعه وزنه‌برداری نباید اجازه دهد این سناریو برای کیانوش رستمی هم تکرار شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.