b_Newsهنوز هم برای آسیایی شدن شانس داریم اما

پورموسوی: دو بازی سخت جلوی ماشین سازی و پرسپولیس داریم

b_News هیچکدام از مسئولان صنعتی خوزستان به ما خسته نباشید نگفتند
تاریخ: 1395/12/13
زمان: 14: 51
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما تمام تمرکزمان را روی بازی با ماشین‌سازی گذاشته‌ایم و می‌دانیم که بازی‌ سختی داریم.

به گزارش سایت روزنامه گل، سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان - ماشین‌سازی گفت: خدا را شکر توانستیم با حداکثر امتیاز از بازی‌های آسیایی خارج شویم و مردم ایران و خصوصاً مردم خوزستان را خوشحال کنیم.
وی افزود: در حال حاضر تمام تمرکزمان را روی بازی با ماشین‌سازی گذاشته‌ایم و می‌دانیم که بازی‌ سختی داریم و بعد از آن هم بازی سخت دیگری با پرسپولیس داریم. دو دیدار که می‌تواند ما را به جمع مدعیان برساند. هنوز شانسی برای آسیایی شدن داریم و روی این بازیها برنامه خاصی داریم. بچه‌های ما بعد از دو بازی سنگین در جام باشگاه‌های آسیا واقعاً خسته شده‌اند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شانس این تیم برای صعود در آسیا گفت: شش امتیازی که در آسیا گرفتیم تضمینی برای صعود ما نیست اما از نظر روحی و روانی ما را امیدوارتر کرده است. امیدوارم مسئولین خوزستان به ما نگاه کنند واقعا با وجود نداری این نتایج فقط به خاطر تعصب بازیکنان به تیم‌شان رقم خورده است.
وی گفت: هیچکدام از مسئولین صنعتی خوزستان یک خسته‌ نباشید به ما نگفتند اما آقای حیدری مدیرکل ورزش وجوانان استان به ما قول مساعد داد که یک میلیارد تومان به باشگاه کمک کند. ولی ما از بانک ملی انتظارات زیادی داریم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.