b_Newsاستقلال هم با ضدفوتبال توانست پرسپولیس را ببرد

خانزاده: سهل‌انگاری خودم باعث شد لیگ سوئد را از دست بدهم

b_News سه گله‌های استقلال با خوش‌شانسی به دست آمده
تاریخ: 1395/12/13
زمان: 08: 36
نوع: خبر
بازیکن تیم‌ سیاه‌جامگان مدعی شد که هر کسی برای خودش یک تاکتیکی دارد و ضدفوتبال هم تاکتیک برخی از تیم‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش سایت گل، محمد خانزاده بازیکن تیم‌ سیاه‌جامگان مدعی شد که هر کسی برای خودش یک تاکتیکی دارد و ضدفوتبال هم تاکتیک برخی از تیم‌ها محسوب می‌شود و استقلال با همین شیوه توانست پرسپولیس را در داربی شکست دهد اما آنها در بازی مقابل آبی‌پوشان تهرانی ضدفوتبال بازی نخواهند کرد و دنبال انجام یک بازی خوب و کسب نتیجه هستند.

 

بینی مصدومت چه شرایطی دارد؟
بهتر از روزهای قبل هستم و می‌توانم مقابل استقلال بازی کنم. در حال حاضر مشکل خاصی برای بازی ندارم.

 

برای بازی با استقلال آماده‌اید؟
شرایط‌مان خوب است. وضعیت‌مان یک مقدار بهتر از قبل شده است و باید ببینیم چه اتفاقی در این بازی می‌افتد.

 

حضور میثاقیان را در تیم‌تان چطور ارزیابی می‌کنی؟
اکبر آقا یکی از مربیان به نام ایران است و آرزوی موفقیت برایش دارم. ان‌شاءا... که بتواند تیم را تکان بدهد و ما هم کمک می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیرد.

 

اوضاع استقلال را در حال حاضر چطور می‌بینی؟
استقلال تیم خوبی دارد و در چند وقت اخیر نتایج خیلی خوبی گرفته است و مطمئنا بازی خیلی سختی داریم اما ما هم برای کسب نتیجه به تهران آمده‌ایم.

 

می‌توانید روند سه گله‌های استقلال را قطع کنید؟
فکر می‌کنم به غیر از یکی، دو تا بازی که استقلال واقعا خوب کار کرد در بقیه بازی‌ها با خوش‌شانسی توانست به حریفانش سه گل بزند اما مطمئن باشید جلوی ما این اتفاق نمی‌افتد و استقلال نمی‌تواند با سه گل ببرد.

 

میثاقیان با همان ضدفوتبال همیشگی‌اش به مصاف استقلال می‌رود؟
این حرف را که می‌گویید میثاقیان ضدفوتبال بازی می‌کند را نشنیده‌ام اما فکر می‌کنم خود استقلال هم جلوی پرسپولیس ضدفوتبال بازی کرد و برد. به هر حال هر کسی یک تاکتیکی دارد و با تاکتیک و روش خودش بازی می‌کند و نتیجه هم دست خداست.

 

حضور در پایین جدول فشار و استرس زیادی را به شما وارد نمی‌کند؟
طبیعی است که شرایط خوبی نداریم. البته من چند ماه کنار تیم نبودم و از بازی با تراکتورسازی آمدم و تنها چیز بدی که هست این است که این تیم عادت کرده به نتایج خوب نگرفتن و با یک برد از بحران در می‌آییم و روند روبه‌رشدی به دست می‌آوریم.

 

چرا چند ماهی را به دور از سیاه‌جامگان گذراندی؟
قرار شد من برای ادامه فوتبالم به سوئد بروم اما متاسفانه سهل‌انگاری خودم باعث شد خارج از مهلت نقل‌وانتقالات برای ثبت رضایتنامه‌ام اقدام کنم. من رضایتنامه داشتم اما آن را ثبت نکرده بودم و وقتی برای ثبت آن رفتم دیر شده بود و نتوانستم به سوئد بروم.

 

قرار بود به کدام تیم سوئدی بپیوندی؟
تیم دالکو در لیگ یک سوئد که اگر می‌رفتم اتفاق خوبی برای من بود. اما قسمت یا بگویم سهل‌انگاری هرچه که بود، نشد. ویزای من هم آماده شده بود و وقتی با مدیرعامل سیاه‌جامگان تماس گرفتم آقای عباسی گفت که فسخ قراردادم را ثبت نکرده‌ام و نمی‌توانم به سوئد بروم. سهل‌انگاری خودم باعث شد چنین اتفاقی بیفتد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.