b_Newsبازی سختگیرانه آنها نشان داد تیم ضعیفی نیستند

بابازاده: نمی‌توانیم میثاقیان را ضدفوتبال بنامیم

b_News بعد از شکست مقابل الاهلی مهم 3امتیاز بود که گرفتیم
تاریخ: 1395/12/14
زمان: 11: 02
نوع: خبر
مربی دروازه‌بان‌های استقلال معتقد است که التعاون عربستان به هیچ‌عنوان تیم ضعیفی نبوده است.

مهدی نوری/ حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های استقلال معتقد است که التعاون عربستان به هیچ‌عنوان تیم ضعیفی نبوده و از نتیجه بازی اول آنها مقابل لکوموتیو تاشکند و بازی سختگیرانه و درگیرانه‌ای که مقابل استقلال انجام دادند مشخص است که تیم خوب و قابلی هستند و یکی از شانس‌های صعود از این گروه محسوب می‌شوند و به هیچ‌وجه نباید آنها را دست‌کم گرفت.

 

التعاون عربستان را در لیگ قهرمانان آسیا شکست دادید. بازی چطور بود؟
اعتقاد دارم با اینکه ما سه بر صفر بردیم اما بازی سختی داشتیم. نوع بازی التعاون خیلی سختگیرانه بود اما با آنالیز خیلی خوبی که از تیم‌شان داشتیم توانستیم آنها را شکست بدهیم.

 

عده‌ای معتقدند التعاون ضعیف‌ترین تیم عربستانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیاست. این نظریه را قبول دارید؟
به هر حال باتوجه به نتیجه روز اول این تیم مقابل لکوموتیو تاشکند و بازی خوب و درگیرانه‌ای که مقابل ما انجام دادند مشخص شد که با برنامه‌ریزی خوبی مقابل ما قرار گرفته بودند و مطمئنا یکی از شانس‌های صعود از این گروه همین تیم التعاون عربستان است.

 

میزبانی از تیم‌های عربستانی در کشور ثالث از نظر شما اتفاق جالبی است؟
مطمئنا استفاده از میزبانی برای هر تیمی می‌تواند مفید باشد و اینکه تیم‌های ایرانی از این مزیت محروم هستند اتفاق خوبی نیست و تیم‌های ایرانی می‌توانستند از میزبانی‌شان خیلی بهتر استفاده کنند.

 

در شروع کارتان در آسیا از دو بازی سه امتیاز گرفتید. از عملکردتان راضی هستید؟
ما می‌توانستیم مقابل الاهلی امارات هم یک امتیاز به دست بیاوریم اما همیشه بازی اول در یک تورنمنت به خصوص برای تیمی که از بازیکنان جوان و بی‌تجربه از حضور در آسیا استفاده می‌کند شرایط متفاوت است اما مهم این بود که بعد از آن شکست سه امتیاز را بگیریم که گرفتیم و شرایط‌مان الان خوب است.

 

امروز در لیگ برتر میزبان سیاه‌جامگان هستید. چه تصوری از این بازی دارید؟
همیشه بازی با تیم‌های انتهای جدول سخت است و تیم سیاه‌جامگان هم یک تیم جوان، دونده و با برنامه است ولی ما نگاه به جایگاه آنها در جدول نمی‌کنیم و تدابیر خاصی برای این بازی داریم و امیدوارم با حمایت تماشاگران بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

 

حضور اکبر میثاقیان می‌تواند برای سیاه‌جامگان یک شوک تلقی شود؟
فکر می‌کنم قبل از آقای میثاقیان هم سیاه‌جامگان خوب بازی می‌کرد و یک مقدار در نتیجه‌گیری موفق نبود و نوع تفکرات میثاقیان تغییراتی را در این تیم به وجود آورده است اما ما با تفکرات ایشان آشنایی داریم و به دنبال پیروزی در این بازی خانگی هستیم.

 

میثاقیان به ضدفوتبال معروف است. این شیوه می‌تواند برای شما مشکل‌ساز شود؟
هر مربی برای تیمش ایده‌های خاصی دارد و نمی‌توانیم آنها را ضدفوتبال بنامیم. خیلی از تیم‌ها در دنیا با تفکرات صد درصد دفاعی وارد بازی‌ها می‌شوند و این فقط مختص آقای میثاقیان نیست و مقابله با تیم‌های دفاعی راهکارهای خاص خودش را دارد و امیدواریم بتوانیم از آنها به نحواحسن استفاده کنیم و نتیجه خوبی کسب کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.