b_Newsمصیبت تراکتورسازی از 10 شغله بودن آجورلو شروع شد

عباسی: اشتباه کردیم آجورلو را مدیرعامل کردیم و حالا باید تاوانش را بدهیم

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 12: 16
نوع: خبر
اوضاع پیچیده تراکتورسازی در این فصل باعث شد تا بار دیگر سعید عباسی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره سابق این تیم تاخت و تازی به مدیریت فعلی باشگاه داشته باشد

به گزارش سایت روزنامه گل، اوضاع پیچیده تراکتورسازی در این فصل باعث شد تا بار دیگر سعید عباسی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره سابق این تیم تاخت و تازی به مدیریت فعلی باشگاه داشته باشد و حسابی از خجالت آجورلو و جعفری مدیران فعلی و گذشته تراکتورسازان در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در بیاید.


همه این حرف ها شو است
در مورد اینکه  گفته می‌شود تراکتورسازان نامه‌ای به فیفا فرستاده‌اند و هنوز به باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی امیدوارند باید بگویم همه این صحبت ها یک «شو» بود که اجرا شد. آقایان اگر جواب فیفا را می‌دادند، به راحتی می‌شد جلوی این محرومیت گرفته شود. نمی‌دانم، شاید غفلت کردند، شاید حواس‌شان نبوده است و شاید هم اصلاً از این کارها سر در نمی‌آوردند. به هر حال یکی از این موارد اتفاق افتاده و این فاجعه‌ برای تراکتورسازی به وجود آمده است و همه هم می‌دانند که رأی فیفا قابل برگشت نیست. من به باشگاه هشدار دادم و بی‌توجهی دیدم. این بی‌توجهی‌ها حتی منجر به استعفای من از هیئت مدیره شد. وقتی آقایان از یک طرف، هیئت مدیره را به هیچ عنوان قبول نداشته باشند و از طرفی هم با فدراسیون فوتبال به خاطر رأی نیاوردن‌شان قهر باشند، باید هم این افتضاح‌ها به بار بیاید. نتیجه مدیر محوری همین است. این اتفاق در زمان مدیریت آقای جعفری هم رخ داد، چون آنها هم هیئت مدیره را قبول نداشتند.


جفعری کلا تعطیل است
آقایان هم باشگاه را به شیوه دهه 60 اداره می‌کنند. بلایی که در زمان مدیریت آجورلو به سر تراکتورسازی آمد، در تاریخ این باشگاه بی‌سابقه بود. غفلت از تیم، دلیل اصلی این مشکل به حساب می‌آید. وقتی شما جواب فیفا را نمی‌دهید و در باشگاه‌تان هم یک نفر نیست که انگلیسی بلد باشد و بتواند نامه‌ها را بخواند، باید هم این مشکلات پیش بیاید. در زمان آقای جعفری هم کسی جوابگو نبود، اما امسال فیفا به این مسائل نگاه ویژه‌ای دارد.آقای جعفری کلاً «تعطیل» است. همه این مصیبت‌ها از زمان ایشان شروع شد. همه این قراردادهای نجومی در زمان آقای جعفری بسته شد و مدیران بعدی هم توجهی به بدهی‌های این آقا نداشتند تا اینکه ما قسمتی زیادی از آنها را پرداخت کردیم. بدهی که تونی الان از تراکتورسازی دارد، جریمه‌ای است که به خاطر عدم پرداخت مطالبات او در زمان محمدحسین جعفری گریبان‌گیر تراکتورسازی شده است.


جریان آجورلو شده جریان عباس جدیدی
اینکه آقایان ادعا می‌کنند یک خرابه تحویل گرفته‌اند، بی‌انصافی است. آجورلو مدام می‌گوید که «شیعه علی هستم، شیعه علی هستم»؛ شیعه علی دروغ نمی‌گوید و برای اینکه مردم «هورا» بکشند، عوام‌فریبی نمی‌کند! هیچ‌کدام از عکس‌های بازیکنان با آجورلو در باشگاه گرفته نشده است. ایشان کجا تشریف دارند؟ یک روز با تیم ارتش‌ها به عمان می‌رود و یک روز هم خاطر خرید پیراهن در ترکیه حضور دارد. روز بعد هم با ساختمان پلاسکو سلفی می‌گیرد! جریان آجورلو شده است جریان عباس جدیدی که هر روز یک جا عکس می‌گیرد. زمین ورزشگاه اختصاصی باشگاه تراکتورسازی که به خاطر آماده نبودن ورزشگاه یادگار امام (ره) میزبان چند بازی بود را نگاه کنید. ببینید قبل از ما چه وضعیتی داشت و ما آن را در چه شرایطی به مدیریت جدید تحویل دادیم. نزدیک 300، 400 میلیون تومان برای این زمین هزینه کردم که اگر این کار انجام نمی‌شد، تیم باید در ارومیه بازی می‌کرد. هیچ‌کس نه تنها نمی‌گوید که مدیریت قبلی چه کارهایی انجام داده، بلکه یکسری دروغ هم سرهم می‌کنند و می‌گویند که خرابه تحویل گرفتیم.


اشتباه کردیم به آجورلو رای دادیم
10 شغله بودن آجورلو، یکی از مصیبت‌هایی بود که گریبان‌گیر تراکتورسازی شد. ایشان صاحب امتیاز هفته‌نامه شماره یک و مجله مثلث هستند. همچنین ریاست اداره تربیت بدنی سپاه پاسداران را بر عهده دارند و طبق ادعای خودشان، در دانشگاه هم تدریس می‌کنند. در کنار اینها، آجورلو تا دل‌تان بخواهد شغل جانبی هم دارد. وقتی یک نفر تا این حد مشغله داشته باشد، آیا می‌تواند به باشگاه برسد؟ ما اشتباه کردیم؛ اشتباه کردیم که به آجورلو رأی دادیم و او را مدیرعامل کردیم. خودمان اشتباه کردیم و حالا هم خودمان باید تاوان این اشتباه را بدهیم. آجورلو پذیرفت که در تبریز زندگی کند، پذیرفت که از اداره تربیت بدنی سپاه استعفا بدهد، اما به وعده‌اش عمل نکرد. تیم‌تان در ایران بازی دارد، آن‌وقت در عمان چه کار می‌کنید؟ تیم را کنترات داده‌اید به یک عده و خودتان دنبال عشق‌وحال‌تان هستید.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.