b_Newsهمین امروز تراکتورسازی علیه منصوریان شکایت می کند تا مردم او را بهتر بشناسند

ذوالفقاری: منصوریان یادش رفته با آن کارنامه چطور از کشوی جادویی به تیم ملی رسید

b_News این جوانان استقلال حاصل کار قلعه نویی و مظلومی است که حالا این آقا مدعی است
تاریخ: 1395/12/14
زمان: 12: 54
نوع: خبر
سرپرست تیم تراکتورسازی واکنش تندی به اظهارات روز گذشته علیرضا منصوریان درباره بازیکنان سرباز نشان داد.

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از بانک ورزش  تراکتوری ها حسابی از دست
علیرضا منصوریان، سرمربی تیم استقلال در نشست خبری روز گذشته خود با انتقاد از جذب بازیکنان سرباز توسط تراکتورسازی اعلام کرد این تیم نظامی نیست و نمی تواند بازیکنان جوان را به خدمت بگیرد. همین مساله با واکنش تراکتوری ها مواجه شده است.
ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم تراکتورسازی در این باره به بانک ورزش گفت: «علیرضا منصوریان انگار فراموش کرده که تراکتور در فصل نقل و انتقالات تابستان نمی تواند یارگیری کند که چنین حرف هایی را مطرح می کند. متاسفانه ایشان در عوام فریبی و شومن بودن شهره عام و خاص است و همه این رفتارهای او را می شناسند.»
وی ادامه داد: «او از کدام جوانان صحبت می کند که خودش به فوتبال معرفی کرده است؟ تا جایی که حافظه من یاری می کند، جوانانی مثل نورافکن، برزای، کریمی، اسماعیلی، حسینی و... حاصل دسترنج امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی هستند. منصوریان حتی برای پیشکسوتان خود نیز ارزش قائل نیست.»
سرپرست تیم تراکتورسازی همچنین گفت: «تا جایی که من می دانم و همه روی این مساله صحه می گذارند، امیر قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر و استقلال است اما او هیچ وقت درباره تیم های دیگر اظهارنظری نکرده است و نمی کند. توصیه ام به منصوریان این است که حداقل اجازه دهد یکبار موفقیت برایش حاصل شود و جامی به دست آورد و بعد به خودش اجازه دهد درباره دیگران حرف بزند.»
وی افزود: «منصوریان انگار فراموش کرده چطور با سابقه 5 هفته مربیگری و سقوط به دسته پایین تر از آن کشوی جادویی به تیم ملی رسید و متاسفم که به مردم آذربایجان توهین می کند. بعد از توهین به مردم شریف عرب زبان خوزستان اینبار نوبت به آذری ها رسیده است.»
ذوالفقاری درباره مالکیت تراکتورسازی گفت: «تراکتور سال ها است در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارد؛ چطور منصوریان به خودش اجازه می دهد درباره دستور العمل های نیروهای مسلح صحبت کند؟»
سرپرست تراکتورسازی حرف هایش را اینطور به پایان برد: «باشگاه تراکتورسازی همین امروز علیه منصوریان به کمیته انضباطی و اخلاق شکایت می کند و تا انتها این شکایت را پیش می بریم تا مردم این افراد را بهتر بشناسند.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.