b_Newsآقای عباسی از خودت مطمئن هستی چرا در مناظره شرکت نکردی

جعفری: مصیبت های تراکتور از زمانی شروع شد که عباسی دفترش را به تهران برد

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 12: 42
نوع: خبر
مدیرعامل سابق تراکتورسازی جواب ادعاهای اخیر سعید عباسی را داد.

به گزارش سایت روزنامه گل، محمدحسین جعفری، مدیرعامل سابق تراکتورسازی در گفت و گو با روزنامه گل، درباره اظهارات سعید عباسی مدیرعامل سابق تراکتورسازی که مدیران قبلی این تیم از جمله خود او را متهم به تعطیل بودن کرده است، گفت: آقای عباسی زمانی که خودشان مدیرعامل بود و تمام رسانه ها را دراختیار داشت، همان موقع بابت صحبت هایی که کرده بود به یک مناظره دعوت کرد. 60 خبرنگار را دعوت کرده بودیم که فقط 12، 13 نفر آمدند و بقیه همه به دلایلی عجیب و غریب و شاید به خاطر برخی اعمال نظرها در این مناظره حضور پیدا نکردند. آنجا من به همراه آقای نظمی جواب ایشان را دادیم و تمام شد. واقعا برای ما عجیب بود که چرا آن موقع آقای عباسی که قدرت و پول و خبرنگار و را همه را به عنوان مدیرعامل در اختیار داشت در این مناظره شرکت نکرد و حالا اینجا معلوم می شود من تعطیل نیستم و شما تعطیل هستید آقای عباسی.
مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این سوال که چرا آقای عباسی بخش عمده ای از بدهی های باشگاه تراکتورسازی را به زمان مدیریت شما دانسته، گفت: آقای آجورلو چندی پیش در برنامه شبکه سهند شرکت کرد و آنجا اعلام کرد که 19 میلیارد بدهی تراکتورسازی است و بدهی زمان مدیریت من را 3 میلیارد اعلام کرد. که این بدهی هم بخش عمده اش به گرانی دلار در آن زمان که از هزار تومان به بالای سه هزار تومان رسید.
وی ادامه داد: من آخر فصل هم رفتم و فقط 20 درصد قرارداد بازیکنان مانده بود و کلی هم طلب از حق پخش و اسپانسر داشتیم که با دریافت آنها می توانستند این بدهی ها را هم پرداخت کنند. وقتی هم که من رفتم آقای نظمی آمد که با پرداخت پول تونی فقط 48 هزار دلار آن باقی مانده بود. تازه جالب است که اقای عباسی سندها را گم کرده بود و من خودم سند را به ایشان دادم و جالب است به جای تشکر همه جا گفت آقای جعفری برای خودش آرشیو خصوصی دارد. با این شرایط آقای عباسی چرا از این گفته ها دست بر نمی دارید.
جعفری درخصوص اینکه تراکتور با این شرایط قربانی سهم خواهی مدیران فعلی و قبلی خودش شده و این مساله به این تیم قطعا در مسیر قهرمانی در جام حذفی و حتی لیگ برتر آسیب خواهد رساند، اظهار داشت: بنده هیچ ادعایی ندارم و هیچ سهم خواهی هم نمی کنم. من طی سه سالی که در تراکتورسازی بودم بدترین دوران مالی را داشتم اما توانستیم دو نایب قهرمانی بیاوریم و 4 میلیارد زیرساخت داشته باشیم.
وی ادامه داد: آقای قلعه نویی اگر من این زیرساخت ها را فراهم نکرده بودم و تراکتورسازی استادیوم اختصاصی نداشت و در شرایطی که یادگار امام آماده نشده بود باید تیمش را به یک شهرستان دیگر می برد و آنجا بازی می کرد. فوتبال همین است و با رفتن مدیرها بخشی از مطالبات به مدیر بعدی انتقال می یابد. حالا من مدیر بدی بودم که از 8 صبح تا 11 شب کار می کردم یا آقایانی که دفتر کارشان را به تهران بردند و از راه دور تیم را هدایت می کردند.
مدیرعامل سابق تراکتورسازی در ادامه درخصوص همین ادعای پروازی بودن سعید عباسی و اینکه خودش گفته این اتهام است و در تبریز خانه داشته است، اظهار داشت: دقیقا مصیبت های تراکتورسازی از زمانی شروع شد که ایشان دفتر کار خودشان را به تهران بردند. به هرحال اینکه ایشان مدعی است در تبریز خانه داشته را باید صحت و سقم آن را هیات مدیره تصویب کند اما به هرحال ما تبریزی و بومی این شهر هستیم و همه چیز را از نزدیک متوجه می شویم.
جعفری در پایان در پاسخ به این سوال که آیا بازهم خواهان مناظره با عباسی هستید، گفت: چرا که نه من همیشه آماده هستم. من برای تمام صحبت هایم به همراه آقای نظمی سند داریم و می خواهم بگویم آقای عباسی اگر از حرف هایت و ادعاهایی که می کنی مطمئن هستی چرا به مناظره نمی آیی. بعد از من آقای نظمی مدیرعامل باشگاه بوده و از همه چیز اطلاع دارد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.