b_Newsلیگ والیبال به نیمه نهایی رسید

چشمک فینال به پیکان یا ارومیه؟

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 10: 21
نوع: گزارش
دیدار سوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال بین دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه فردا در خانه والیبال تهران برگزار می شود.

دیدار سوم مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» بین دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه فردا در خانه والیبال تهران برگزار می شود.

در دو دیدار گذشته و در مرحله نیمه نهایی هر تیم یک پیروزی به دست آورد و تیم فاتح مسابقه سوم که از ساعت 16 در خانه والیبال تهران شروع می شود، به دیدار نهایی لیگ برتر صعود می کند و حریف بانک سرمایه خواهد شد. همچنین تیم بازنده این مسابقه مهم به دیدار رده بندی جام سی ام می رود تا با نارنجی پوشان سایپا برای مقام سومی مبارزه کند.

تیم شهرداری ارومیه که در دیدار دوم پیکان را سه بر صفر شکست داد انگیزه مضاعفی برای پیروزی در دیدار تهران دارد، اما پیکان هم تیم با تجربه ای است که در میادین سخت توان خود را به رخ حریفان می کشد.آنها هم در بازی نخست سه بر صفر پیروز شدند.در دور مقدماتی لیگ امسال نیز پیکان تهران در هر دو بازی سه بر یک به پیروزی رسید.

پیکان با 12 دوره قهرمانی، پرافتخارترین تیم شرکت کننده در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر سال جاری است.این تیم چهار عنوان نایب قهرمانی و سه مدال برنز نیز در پرونده کاری خود در این رقابت‌ها دارد.

نماینده ارومیه نیز دو عنوان نایب قهرمانی و هفت عنوان سومی در این رقابت ها کسب کرده است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.