b_Newsبازگشت نابودگر به اردوی تیم ملی

بی باک: وضعیت خدابخشی خیلی خوب است

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 21: 25
نوع: گزارش
امروز نخستین روز از اردوی تیم ملی تکواندو با سرمربی جدید آغاز شد. اما مهم ترین خبر این اردو جایی بود که شنیده شد نابودگر با تیم ملی آشتی کرده و به اردو آمده است.

نگار رشیدی

 نخستین روز از اردوی تیم ملی تکواندو با سرمربی جدید آغاز شد. اما مهم ترین خبر این اردو جایی بود که شنیده شد نابودگر با تیم ملی آشتی کرده و به اردو آمده است.

مهدی خدابخشی در چهار سالگی به اجبار پدرش تکواندو را یاد می گیرد اما استعدادی که داشت او را به تیم ملی و سکوهای قهرمانی کشاند. چهار مدال طلا در مسابقات جهانی، ارتش های جهان، بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی تنها گوشه ای از افتخارات او هستند. خدابخشی حتی توانست لقب نابودگر را از فدراسیون جهانی بگیرد اما این لقب حواشی اطرافش را نابود نکرد.

تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم ایران که در المپیک ریو برابر میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی الاصل آذربایجان شکست خورد و دستش از مدال کوتاه ماند، بعد از بازگشت به کشور با تیم ملی قهر کرد و حواشی زیادی را درباره اختلاف المپیکی ها با کادر فنی سر زبان ها انداخت. او البته به این رویه ادامه داد و بیژن مقانلو را در فینال گرندپری و جام جهانی که به میزبانی آذربایجان برگزار شد تنها گذاشت. این رفتار خدابخشی یکی از نمونه های واضح بازیکن سالاری است. حتی شنیده می شود نابودگر قبل از المپیک هم تمرین انفرادی را ترجیح می داد.

در این مدت حتی شنیده شد خدابخشی قصد دارد ورزشش را در کشوری دیگر دنبال کند. موضوعی که سکوت خدابخشی را پس از مدت ها شکست و آن را تکذیب کرد. حالا اما نام مهدی خدابخشی در لیست نفرات حاضر در اردوی تیم ملی وجود دارد. خبر خوش درباره او این است که با انگیزه زیاد در نخستین روز اردو حضور یافته و مانند دیگر شاگردان بی باک هدفش را روی موفقیت در مسابقات جهانی گذاشته است.

بی باک سرمربی تیم ملی هم در گفت و گویی که با «گل» داشت حضور خدابخشی در اردو را تایید کرد و درباره روز نخست اردو و شرایط خدابخشی توضیح داد:«نخستین روز اردو امروز (دیروز) با حضور تمام نفرات دعوت شده برگزار شد. مهدی خدابخشی هم به اردو آمد و وضعیت بسیار خوبی دارد. تمام بچه ها در اولین تمرین بسیار با انگیزه نشان دادند. امیدوارم تمرینات پیش رو را هم به همین خوبی دنبال کنند. همه نفرات از جمله المپیکی ها فقط به فکر مسابقات جهانی هستند تا با موفقیت از این رقابت ها بیرون بیاییم.»

او همچنین در پاسخ به این سوال که اگر خدابخشی دوباره قهر کند، چه تصمیمی اتخاذ می کند، عنوان داشت:«خواهش من این است در خصوص این موارد سوال و پرسش نشود. چرا که قرار نیست تکواندو وارد حاشیه شود. مطمئنا ما هر تصمیمی بگیریم به صلاح خود بچه هاست.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.