b_Newsحمله بی مورد قهرمان المپیک به خبرنگاران

آقای رستمی شما حاشیه سازید یا رسانه ها؟

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 11: 15
نوع: خبر
کیانوش رستمی وزنه بردار طلایی ایران در المپیک ریو از حضور رییس جمهور در مراسم تجلیل از مدال آوران ابراز خوشحالی کرد.

کیانوش رستمی قهرمان وزنه‌برداری کشورمان در حاشیه مراسم تجلیل از مدال‌آوران المپیک با حضور رییس‌جمهور گفت: همین که رییس‌جمهور پیش از آغاز تعطیلات نوروز وقت گذاشتند و در این مراسم حضور پیدا کرد جای شکرش باقی است و این موضوع انگیزه‌مان را برای آینده بیشتر می‌کند و می‌توانیم تعطیلات را به خوبی سپری کنیم.یک کاغذی به ما دادند و امیدوارم هر آنچه وعده شده بود پرداخت شود.

رستمی که از تمرین و امیدواری به اتفاق های خوب هم حرف زد، در پاسخ به اینکه آیا این تمرینات همچنان به تنهایی است یا خیر، عنوان داشت: مسلما همینطور است. من راهی که درست باشد را ادامه می‌دهم چون با این روش می‌توانم دل مردم را شاد کنم.

قهرمان وزنه‌برداری کشورمان در مورد اینکه انوشیروانی گفته بود همه باید در اردوی تیم ملی حاضر شوند، گفت: خواهش می‌کنم وارد حاشیه نشوید(!) رسانه‌ها و همه مردم کمک کنند تا دست به دست هم به سوی موفقیت پیش برویم.(قهرمان المپیک ریو به خبرنگاران می گوید وارد حاشیه نشوید! آیا رسانه ها نقشی در جدایی او و تیم ملی دارند یا تصمیمات شخصی و خودسرانه کیانوش در بی اعتنایی به اردوی تیم ملی مربوط به خبرنگاران می شود؟در این بین حاشیه ساز کیست؟ کسی که سرمنشا اختلافات تیم ملی است یا رسانه ها که به دنبال چرایی موضوع می گردند؟)

او در پایان هم تصریح کرد که در مسابقات آسیایی هم حضور نخواهد داشت.(پیش از این انوشیروانی گفته بود به دلیل غیبت در اردوهای تیم ملی رستمی در تیم قهرمانی آسیا جایی ندارد.)

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.