b_Newsبهترین پزشک متخصص کشتی گیر ایران را عمل کرد

رضا یزدانی: انگار نه انگار در غربت هستم!

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 13: 52
نوع: گفتگو
رضا یزدانی کشتی‌گیر کشورمان که برای انجام عمل جراحی به آلمان رفته است، از جراحی موفقیت آمیزش خبر داد.

رضا یزدانی کشتی‌گیر کشورمان که برای انجام عمل جراحی به آلمان رفته است در خصوص مصدومیت خود گفت:‌بعد از مسابقات المپیک 2016 خیلی جست‌وجو کردم تا یک پزشک فوق‌ تخصص آشیل پیدا کنم. فروردین‌ آشیل من پاره شد و با آن وضعیت 6 ماه تمرین کردم.به طوری که اوضاع مصدومیتم خیلی وخیم شده بود اما خوشحالم با اینکه 11 ماه از این مساله می‌گذرد اما در آلمان و توسط یک پروفسور در اسپورت کلینیک شهر کلن عمل کردم و خوشبختانه پزشک معالجم از وضعیتم رضایت دارد. به شخصه کشور آلمان را خیلی دوست دارم. در آلمان بهترین ارتوپدهای دنیا حضور دارند و پروفسور معالج من از بهترین‌های پزشکی ورزش در دنیا است. در بیمارستان اسپورت کلینیک یک بیمارستان تمام ورزشی است که برای من سنگ تمام گذاشتند و انگار نه انگار که در غربت هستم و انگار در کشور خودم معالجه شدم. خوشحالم که به اینجا آمدم و امیدوارم در سال‌های آینده با کشتی‌هایی که می‌گیرم پاسخی به زحمات پروفسور معالجم بدهم و او را شاد کنم.

وی ادامه داد:خوشبختانه طول درمان پایم پایین آمده و در حالی که قرار بود 3 ماه پایم در گچ باشد اما پزشکان اینجا گفته‌اند که طی 12 روز هم گچ پایم را باز می‌کنند و هم بخیه‌هایم را می‌کشند. همچنین باید از کامبیز اسماعیلی تشکر کنم که هماهنگی‌های لازم را انجام داد.

یزدانی در پاسخ به این سوال که دوران نقاهتش چقدر به طول می‌انجامد، عنوان داشت:در مرحله اول به دنبال این هستم که به نحو احسن وضعیت پایم بهتر شود و آسیب‌‌دیدگی‌ام درمان شود. اگر بتوانم توصیه‌های پروفسور معالجم را مو به مو انجام دهم تا 8 ماه دیگر آماده می‌شوم و اگر بخواهم کشتی بگیرم بعد از آن تمریناتم را آغاز خواهم کرد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.