b_News حدادی‌فر روزبه‌روز بهتر می‌شود

حسینی: امیدوارم ذوب آهن برنده داربی اصفهان باشد

تاریخ: 1395/12/14
زمان: 18: 54
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد تیمش فاتح داربی اصفهان شود.


به گزارش سایت روزنامه گل، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دربی اصفهان اظهار داشت: ما پس از دو بازی در آسیا و در شروع مجدد مسابقات لیگ برتر، با تیم خوب سپاهان بازی داریم. امیدوارم دربی اصفهان تماشاگرپسند و در شأن نام هر دو تیم باشد و نتیجه خوبی را در این بازی به دست بیاوریم.
وی در ادامه افزود: ما در آرامش کار خود را ادامه می‌دهیم و امیدواریم تیمی که مستحق برد است، 3 امتیاز را کسب کند، اما چیزی که مسلم است این است که باید به تیم‌مان آرامش بدهیم.
«سپاهان حاج‌صفی، محمدی و الیویرا را ندارند، اما حسن‌زاده که سابقه بازی در تیم شما را دارد، بسیار با انگیزه است. برای مهار این بازیکن چه تدابیری دارید؟»، حسینی در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: سعی کردیم سپاهان را به خوبی برای بازیکنان آنالیز کنیم که امیدوارم بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.
سرمربی تیم ذوب‌آهن در مورد دلایل اُفت تیمش در هفته‌های گذشته، تصریح کرد: در چند بازی اخیر بسیار خوب بودیم و مقابل دو تیم قوی منطقه بازی خوبی را انجام دادیم، ولی قانون فوتبال این است که اگر دچار اشتباه شوید تنبیه خواهید شد. امیدوارم بازیکنان ما این روند فوتبالی را با کسب نتیجه خوب ادامه دهند.
وی در پاسخ به این سؤال که «داربی‌های اصفهان تاکنون در نقش جهان مساوی نشده است، آیا به نظر شما بازی فردا برنده دارد یا خیر؟»، گفت: من غیبگو نیستم، اما امیدوارم ما برنده باشیم.
حسینی درباره دیدارهای آسیایی تیم ذوب‌آهن، خاطر نشان کرد: به طور قطع فشردگی بازی‌های آسیایی روی تحلیل قوای بدنی بازیکنان تأثیر دارد و در ادامه نیز فشرده بودن بازی‌ها مؤثر است.
سرمربی تیم ذوب‌آهن با اشاره به غیبت برخی از بازیکنان کلیدی‌اش در دربی اصفهان، خاطرنشان کرد: عباسی مصدوم است و حدادی‌فر نیز روزبه‌روز بهتر می‌شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.