b_News یک معذرت‌خواهی بزرگ به هواداران‌مان بدهکارم

ویسی: اولتیماتوم دادن هم نوعی مدیریت است!

b_News با توجه به حساسیت داربی اصفهان باید برنده شویم
تاریخ: 1395/12/14
زمان: 18: 51
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هواداران روی دربی اصفهان حساس هستند و باید در این بازی برنده شویم.

به گزارش سایت روزنامه گل، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دربی اصفهان اظهار داشت: بازی بسیار مهمی را در پیش داریم. هم برای اینکه وضعیت‌مان بدتر از این نشود و هم اینکه دربی اصفهان است و هواداران روی این بازی حساس هستند، باید برنده شویم.
وی در ادامه افزود: دست‌مان خالی است، اما بازیکنان جایگزین باید همه تلاش خود را در بازی فردا انجام بدهند. در این دیدار الیویرا، پاپی، قائد رحمتی، حاج‌صفی و ریکانی را در اختیار نداریم.
سرمربی تیم سپاهان با اشاره به خستگی ذوب‌آهن به خاطر حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: نمی‌توان گفت که خستگی ذوب‌آهن به نفع یا به ضرر ماست، چون آنها دو بازی سطح بالا را پشت سر گذاشتند. در هر صورت ما نیز بازی‌هایی داشتیم و تیم را کنترل کردیم.
ویسی همچنین تصریح کرد: از چندی پیش به تیم ما استرس وارد شد و مردم انتظارات بسیاری داشتند، اما ما نتوانستیم این انتظارات را برآورده کنیم. از هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم. ما می‌دانیم که فردا نیاز به پیروزی داریم، اما من یک معذرت‌خواهی بزرگ به هواداران‌مان بدهکارم. هفته گذشته مصاحبه‌ای انجام دادم و گفتم که برخی‌ها از من باج می‌خواستند، اما آنها عده کمی بودند که خودشان هم این موضوع را می‌دانند.
وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا به شما اولتیماتم داده‌اند یا خیر، گفت: اولتیماتومی به من ندادند، اما در سایت‌های مختلف، این صحبت‌ها را از قول مدیرعامل باشگاه خواندم. به هر حال این هم خودش به نوعی مدیریت است. برخی تیم‌ها پاداش می‌دهند و در تیم ما نیز این‌گونه رفتار می‌کنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.