b_Newsنتیجه تساوی مقابل استقلال حاصل زحمات عزیزی است

میثاقیان: می خواهیم با حفظ سیاه جامگان خاطره ابومسلم را زنده کنیم

b_News از زمان ابومسلم لقب ضدفوتبال روی من مانده است
تاریخ: 1395/12/14
زمان: 19: 58
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: ما برای این بازی با یک جلسه تمرین آماده بازی شدیم و به زمین آمدیم.

به گزارش سایت روزنامه گل، اکبر میثاقیان پس از تساوی یک بر یک استقلال و سیاه‌جامگان درباره این بازی گفت: من تازه از روز شنبه به تیم سیاه‌جامگان پیوستم و در این مدت تنها یک جلسه تمرین کردیم. از لحاظ اعتمادبه‌نفس نگرانی‌هایی داشتیم، اما خدا را شکر باشگاه توانست 10 درصد از پول بچه‌ها را پرداخت کند تا با شرایط روحی بهتری به مصاف استقلال برویم.
میثاقیان تساوی برابر استقلال را نتیجه تلاش کادرفنی سابق سیاه جامگان می داند: این نتیجه حاصل زحمات خداداد عزیزی و دوستان او در کادرفنی سابق سیاه‌جامگان است و نتیجه کار من نیست. ما در این مدت روی مسائل روحی و روانی کار کردیم و خدا کمک کرد یک امتیاز ارزشمند در تهران کسب کنیم.
سرمربی جدید سیاه جامگان قصددارد با حفظ این تیم در لیگ خاطرات ابوسلم را زنده نگه دارد: این تازه ابتدای راه من است. ما هفت بازی که هر کدام حکم یک فینال را دارد در پیش داریم و استرس زیادی روی من، بازیکنان و کادر اجرایی باشگاه است. ان‌شاءالله به حق امام رضا (ع) تیم را در لیگ برتر نگه داریم تا خاطره ابومسلم در لیگ زنده شود.این تیم شباهت‌های زیادی به ابومسلم دارد و من نیز به عنوان یک ابومسلمی سابق تمام تلاشم را برای بقای این تیم انجام می‌دهم.
میثاقیان در واکنش به شعار هواداران استقلال مبنی بر ضدفوتبال تیم سیاه‌جامگان گفت: من چند وقت در لیگ برتر نبودم و در لیگ دسته یک حضور داشتم، اما این لقب از زمان ابومسلم روی من مانده است. ما امروز فوتبال بازی کردیم، اما وقتی فشار روی تیم است، بازیکن از لحاظ روحی و روانی آسیب می‌بیند. من که نمی‌توانستم از این فاصله به بازیکنانم بگویم خود را روی زمین بیاندازند. حتماً مصدومیتی برای آنها پیش آمده است. دست هواداران استقلال درد نکند، اما این لقب از قدیم روی من باقی مانده است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.