b_Newsگاف بزرگ آ‌بی‌ها

روز‌به هیچ تعهدی به استقلال ندارد

تاریخ: 1395/12/15
زمان: 13: 29
نوع: خبر
سازمان لیگ روز گذشته طبق استعلامی برای آخرین وضعیت روزبه چشمی اعلام کرد او بازیکن آزاد است.

ایرج باباحاجی / سازمان لیگ روز گذشته طبق استعلامی برای آخرین وضعیت روزبه چشمی اعلام کرد او بازیکن آزاد بوده و می‌تواند برای بار دوم (قرارداد با صبا ثبت نشده و رسمی نیست) به هر تیمی که خواهان او بوده و جای خالی دارند منتقل شود.


گاف بزرگ آبی‌ها
ظاهرا اشتباهات مسوولان استقلال بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به خاطر شکایت بازیکن خارجی آبی‌ها در فصل گذشته تمامی نداشته و گاف بزرگی را بابت قرارداد روزبه چشمی داده‌اند. این بازیکن قبل از مصدومیت دو سال دیگر با استقلال قرارداد داشت که طبق اعلام سازمان لیگ با خارج شدن نام او از لیست به خاطر مصدومیت و جایگزین کردن یک بازیکن دیگر این قرارداد را اتوماتیک‌وار فسخ و چشمی بازیکن آزاد شده است. جالب‌تر این‌جاست که آبی‌ها به‌خاطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نتوانستند جانشینی برای جای خالی او جذب کنند و به قول معروف آش نخورده و دهان سوخته.


چشمی استقلال را دوست دارد
مدیربرنامه چشمی روز گذشته نشستی را با مسوولان استقلال برگزار کرد تا تکلیف را روشن کنند. تکلیفی که شایعه شده چشمی دوست ندارد از استقلال جدا شود و فقط می‌خواهد این چند هفته آخر لیگ شانزدهم را برای تیمی که خواهان او با این شرایط هستند بازی کند. او در گفت‌وگویی کوتاه با یکی از اهالی رسانه اشاره داشت ایستگاه آخر همه بازیکنان حاضر در لیگ برتر رسیدن به استقلال و پرسپولیس است و هیچ‌کس برعکس حرکت نکرده و از این دو تیم به تیم دیگر نمی‌رود مگر اینکه پیشنهاد خارجی داشته باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.