b_Newsبعد از حضور در کمیته انضباطی با وکیل رسمی دادگستری

تراکتور، بنگر را بدون مدرک نقره‌داغ کرد

b_News مدافع مغضوب به دنبال اعاده حیثیت برابر اتهام تبانی
تاریخ: 1395/12/15
زمان: 15: 38
نوع: خبر
باشگاه تراکتورسازی بعد از حضور بنگر در فدراسیون، رای کمیته انضباطی خودش را در خصوص این مدافع صادر کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل، روز گذشته باشگاه تراکتورسازی بعد از آنکه محسن بنگر با وکیل رسمی دادگستری و مدیربرنامه‌هایش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفت بلافاصله آرای انضباطی‌اش را علیه بنگر صادر کرد. آرایی که به نظر می‌رسد از روی عجله بوده و بیشتر شبیه به پاتک به تک بنگر باشد.
بنگر که بعد از دیدار مقابل پرسپولیس از سوی امیر قلعه‌نویی در مصاحبه‌ای ممنوع‌التمرین شد حالا به دلیل توهین به سرمربی، عمل ناشایست مقابل دید هواداران تراکتورسازی حین و بعد از بازی، مصاحبه علیه ارکان باشگاه، عدم شرکت در تمرینات نهم اسفند علی‌رغم ابلاغ به مدیربرنامه‌هایش و پیامک به تلفن همراهش محکوم شد.
تمام این موارد از سوی کمیته انضباطی باشگاه تراکتور با 10میلیون تومان به اضافه 20درصد جریمه کسر از قرارداد تصویب گردید.
این حکم در نگاه اول کمی عجولانه به نظر می‌رسد و سوالاتی را پیش می‌آورد مبنی بر اینکه آیا مدرکی از توهین بنگر در ورزشگاه آزادی با آن همه دوربین از سوی شبکه‌های تلویزیونی و خبری وجود دارد و اگر بود چرا تاکنون رسانه‌ای نشد. اما تعجب‌برانگیزترین اتهام به بنگر مصاحبه علیه ارکان باشگاه است آن هم در شرایطی که بنگر از روز اتفاقات رختکن تراکتور در دیدار مقابل پرسپولیس هیچ‌گونه مصاحبه‌ رسمی نداشته است و تنها دو پست اینستاگرامی گذاشت که محتوای آن اول تعریف از مردانگی حسینی سرمربی ذوب‌آهن بعد شکست از تراکتور بود و پست بعدی دفاع مقابل اتهام تبانی که مدعی بود به او زده شده است.
این‌طور که شنیده می‌شود در جلسه‌ای به بنگر اتهام تبانی با پرسپولیسی‌ها را زده‌اند که او این‌گونه برافروخته شده و چنین پستی را گذاشته است.
این اتفاق در حالی رخ داده که اطرافیان بنگر مدعی هستند از باشگاه هیچ پیامکی مبنی بر حضور در تمرینات را نداشته و او با شخصی قرارداد نداشته که بخواهد انفرادی تمرین کند؛ همچنین باتوجه به پستی که بنگر در اینستاگرام گذاشته به نظر می‌رسد او به شدت دنبال این است که باشگاه تراکتور مدرکی ارایه دهد مبنی بر اینکه او تبانی کرده است.
از سوی دیگر قرارداد بنگر فاقد هرگونه جریمه است و باشگاه تراکتور می‌بایست تا نیم‌فصل 70درصد از قرارداد مدافع مغضوبش را می‌پرداخته که تاکنون عملیاتی نشده است و همین مساله سبب شده تا دست بنگر برای اقدام هرگونه تصمیمی باز باشد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.