b_Newsدر مورد مشکلات مالی از مسوولان باشگاه بپرسید

نصرتی: فوتبال بازی لحظه‌هاست و پدیده از لحظه‌ها بهتر استفاده کرد

تاریخ: 1395/12/15
زمان: 16: 16
نوع: خبر
مدافع باتجربه گسترش فولاد تبریز هر چند از مشکلات مالی در این تیم رنج می‌برد اما ترجیح می‌دهد در این رابطه هیچ صحبتی نکند.

به گزارش سایت روزنامه گل، محمد نصرتی مدافع باتجربه گسترش فولاد تبریز هر چند از مشکلات مالی در این تیم رنج می‌برد اما ترجیح می‌دهد در این رابطه هیچ صحبتی نکند و از نظر او مدیران باشگاه گسترش باید در این رابطه صحبت کنند و توضیح بدهند اما آنچه که مسلم است این است که نصرتی از شرایط مالی حاکم بر تیمش ناراحت است هرچند که فعلا اعتراضی نمی‌کند.


مقابل پدیده شکست خوردید. بازی چطور بود؟
بازی خوبی بود. هم آنها موقعیت داشتند و هم ما. اما ما از فرصت‌هایی که به دست آوردیم استفاده نکردیم. یک ضربه پنالتی هم از دست دادیم و در مجموع آنها بهتر از موقعیت‌ها استفاده کردند و برنده شدند.


پدیده در این بازی چطور بود؟
پدیده تیم بدی نبود. البته در نیمه اول زیاد خوب نبودند و در 25دقیقه اول بازی کاملا در اختیار ما بود اما از فرصت‌ها استفاده نکردیم. البته شرایط زمین زیاد مساعد نبود و نمی‌شد روی زمین فوتبال بازی کرد. در نهایت باید بگویم که فوتبال بازی لحظه‌هاست و آنها از لحظه‌ها بهتر استفاده کردند.


چرا تیم‌تان تمرکز لازم را برای استفاده از موقعیت‌هایی که ایجاد می‌کنید، ندارد؟
دلایل زیادی دارد. نمی‌شود در این رابطه یک علت را گفت اما این بازی بد نبودیم و حداقل می‌توانستیم مساوی کنیم. پنالتی‌ ما هم از دست رفت و نتوانستیم بازی را ببریم.


مشکلات مالی تا چه حدی روی عملکرد شما تاثیر گذاشته است؟
والا من در مورد مشکلات مالی صحبت نمی‌کنم و از مسوولان باشگاه در این رابطه سوال کنید.


هفته بعد در تبریز میزبان صبای قم هستید. چه تصوری از این بازی دارید؟
باید صد درصد سه‌امتیاز بازی را بگیریم چون فاصله‌مان را با تیم‌های چهارم و پنجم جدول کم کرده بودیم اما باخت به پدیده دوباره فاصله‌مان را زیاد کرد و به همین خاطر باید صبا را ببریم تا اختلاف‌مان با تیم‌های بالای جدول کم شود.


اما صبای قم برای بقا می‌جنگد و راحت امتیاز نمی‌دهد. قبول داری؟
صبا در بازی‌های اخیرش بیشتر مساوی کرده که نشان می‌دهد در نیم‌فصل دوم با جذب بازیکنانی که داشته بهتر از نیم‌فصل اول کار کرده و همین مساله کار را برای ما سخت می‌کند اما با احترام به صبا باید سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.