b_Newsجلالی در حقم پدری کرد و آن روزها را فراموش نمی‌کنم

عبدی: درست است فوتبالی مشکل داریم اما دشمن خونی هم نیستیم

b_News بازی با پیکان برایم انتقامی نبود اما خیلی خوشحالم که بردیم
تاریخ: 1395/12/16
زمان: 12: 39
نوع: خبر
مهاجم صنعت نفت آبادان از پیروزی مقابل مجید جلالی و شاگردانش به شدت خوشحال است.

به گزارش سایت گل، بهادر عبدی مهاجم صنعت نفت آبادان از پیروزی مقابل مجید جلالی و شاگردانش به شدت خوشحال است چون معتقد است که در نیم‌فصل اول رفتار خوبی با او در پیکان نشد اما خارج از زمین فوتبال مشکلی با جلالی ندارد و حتی مدعی شد آقا معلم در حادثه ناگواری که برای او پیش آمد در حقش پدری کرد و کنارش بود و به او روحیه داد تا آن دوران سخت را پشت سر بگذارد.


پیکان را در آبادان شکست دادید. بازی چطور بود؟
بازی خوبی بود اما زیاد موقعیت گل ایجاد نشد چون ما چند هفته بود که نتیجه نگرفته بودیم و پیکان هم مثل نیم‌فصل اول خوب نتیجه نگرفته بود و به همین دلیل دو تیم ریسک نکردند و محتاط بازی کردند و خدا را شکر که موقعیت ما گل شد و بازی را بردیم. پیکان فقط یک موقعیت در این بازی داشت که آن هم گل نشد. خوشحالم که این بازی سرنوشت‌ساز برای ادامه لیگ را بردیم.

 

قطعا خودت باتوجه به اتفاقات نیم‌فصل اول از این برد خیلی خوشحال شدی. درست است؟
قبل از بازی هم گفتم که این بازی برایم انتقامی نیست. ناراحتی بزرگ من این بود که صنعت نفت خوب بازی می‌کرد اما توپ‌های ما تبدیل به گل نمی‌شد و خوشحالی‌ام به خاطر این بود که سه امتیاز را به هواداران هدیه دادیم. از طرفی هم هر کسی یک حقی برای خودش قائل است و من هم حق داشتم که در پیکان بیشتر بازی کنم اما به من بازی نمی‌دادند و حتما کادرفنی پیکان هم این حق را برای خودشان قائل بودند که کمتر از من استفاده کنند. خدا را شکر در این بازی هم بد نبودم و خوب کار کردم و سه امتیاز را هم گرفتیم و از چند جهت خوشحال بودم.

 

باتمام مشکلاتی که با جلالی داشتی قبل از بازی سمت او رفتی. چطور شد چنین کاری کردی؟
درست است که یکسری ناراحتی شاید از ایشان داشتم و شاید ایشان هم از من ناراحت بود اما به عنوان یک معلم و به‌خاطر چیزهایی که از ایشان یاد گرفتم وظیفه خودم می‌دانستم که این کار را بکنم.

 

پس با جلالی دشمن خونی نیستی؟
نه، جدا از فوتبال ایشان در آن اتفاق ناگواری که برایم افتاد کنارم بود و هم خودش و هم همسر محترمش چند بار به منزل ما آمدند و به من و خواهرم سر زدند و به ما روحیه دادند. از نظر فوتبالی شاید با هم مشکل داشته باشیم اما بیرون فوتبال برایم پدری کرد و کنار من و خانواده‌ام بود و هیچ‌وقت این چیزها را فراموش نمی‌کنم و وظیفه‌ام بود که به سمت ایشان بروم و خوش‌وبش کنم.

 

این هفته در تبریز باید با ماشین‌سازی بازی کنید. چه تصوری از این بازی دارید؟
به نظرم بازی خیلی سختی داریم چون خودم دو سال شاگرد آقا فرهاد بودم و می‌دانم که بازی کردن جلوی تیم‌های ایشان سخت است. در راه‌آهن که بودیم شرایط‌مان خوب نبود اما جلوی هر تیمی هجومی بازی می‌کردیم چون آقا فرهاد عاشق فوتبال هجومی است. آنها آخرین شانس‌های خودشان را جست‌وجو می‌کنند و انتحاری بازی خواهند کرد اما آقای کریمی سازماندهی دفاعی تیم ما را شکل داده است و از نظر کار دفاعی جزو تیم‌های خوب لیگ هستیم. بازی سختی برای هر دو تیم است و امیدوارم با این سه امتیاز کاملا از منطقه خطر دور شویم و در ادامه فصل هم از فوتبال‌مان لذت ببریم و هم مردم خوب آبادان با خیال راحت بازی‌ها را ببینند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.