b_Newsاخراج زود هنگام بازی را به هم ریخت

برانکو: تا وقتی از قهرمانی مطمئن نشدیم، میجنگیم!

تاریخ: 1395/12/15
زمان: 20: 19
نوع: خبر
ُسرمربی پرسپولیس پیروزی مقابل نفت را به هواداران و بازیکنانش تبریک گفت.

به گزارش سایت روزنامه گل، برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با نفت تهران درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد: به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم به خاطر یک برد مهم و بزرگی که به دست آوردند. واقعا احترام زیادی قائل هستم زیرا مقابل نفتی بازی کردیم که تیم بسیار خوبی است و در فینال جام حذفی خواهد بود و تیمی است که با شهباززاده و آندرانیک تیموریان خودش را تقویت کرده است. دلیل دوم این است که همیشه بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، بازی داخلی بعدی سخت می‌شود. در کنفرانس خبری هم گفتم هیچ بهانه و توجیهی به خاطر محرومیت برخی بازیکنان‌مان نداریم. امروز هم قبل از بازی در جلسه با بازیکنانم درباره این موضوع صحبت کردم که نباید نه من و نه شما به دنبال بهانه و توجیه باشیم که چرا برخی بازیکنان بازی نمی‌کنند و یا مصدوم هستند. ما کماکان صدریم و اما هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم و کار را آسان نخواهیم گرفت. تا جایی که از نظر اعداد و ارقام کاملا مطمئن نشویم که قهرمانیم، کار، کار و کار خواهیم کرد.
برانکو در مورد اخراج ابتدای بازی گفت: طبیعتا اخراج بازیکن تیم حریف، بازی آن‌ها و بازی ما را به هم ریخت اما ما با یک بازیکن اضافه خیلی خوب توانستیم بازی را اداره کنیم. صبورانه در کارمان مستمر بودیم و در نیمه دوم دقت پاس‌هایمان را بالا بردیم. همه این‌ها علی‌رغم اینکه زمین کیفیت مطلوبی نداشت، اتفاق افتاد. به همین خاطر از بازیکنانم راضی هستم و به آن‌ها تبریک می‌گویم.
برانکو از کرملاچعب راضی است و میگوید:من از عملکرد کرملاچعب راضی هستم اما خب بازی کردن او به شرایط تیم بستگی دارد. خوشحال هستم که این‌ها به حق لباس پرسپولیس را به تن کردند اما این‌ها بازیکنان جوان هستند و حتی نشستن روی نیمکت هم برایشان ارزشمند خواهد بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.