b_Newsرمز موفقیت پرسپولیس یک کلمه است؛ عطش!

درخشش بدون مرز

تاریخ: 1395/12/15
زمان: 23: 15
نوع: خبر
بردیا احمدی

پرسپولیس دیروز در غیاب فوجی از بازیکنان کلیدی اش به مصاف نفت تهران رفت و از این کارزار سخت، سربلند بیرون آمد‌. شاید خیلی‌ها فکر مي‌کردند تیم برانکو به زمین سفت رسیده و بدون امثال محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، رامین رضاییان و وحید امیری نمی‌تواند سه امتیاز کامل را از نفت بگیرد‌. سرخپوشان اما از همان ابتدا ابتکار عمل را به دست گرفتند و البته به لطف اشتباه گلر حریف یک برد ارزشمند را به چنگ آوردند‌.
هفته هاست که مي‌گویند «غرور» به آفت پرسپولیس تبدیل خواهد شد و روند حرکتی این تیم دیر یا زود مختل مي‌شود‌. آنچه اما در زمین پیداست عطش و تشنگی شدید سرخپوشان است‌. باید بپذیریم شاگردان برانکو همه عزم شان را برای پایان دادن به سرشکستگی 9 ساله جزم کردند و مي‌خواهند هر طور شده امثال جام را برای هواداران پرشمارشان به ارمغان بیاورند‌. این تیم نه از پیروزی‌هاي پی‌در‌پی اشباع مي‌شود و نه شکست دردناک در داربی تهران مي‌تواند آن‌ها را از روی ریل خارج کند‌. برانکو هفته هاست که به دلایل مختلف نمي‌تواند ترکیب اصلی اش را در اختیار داشته باشد‌. آن‌ها یا در خط دفاعی دست شان بسته است یا در خط میانی و یا فورواردهای خودشان را ندارند، هرچه هست اما پرسپولیس گلیم خودش را از آب بیرون مي‌کشد و کار را در مي‌آورد‌. رمز موفقیت، فقط و فقط همین عطش و میل پایان‌ناپذیر برای کسب جام است‌.
پرسپولیسی‌ها نباید آنقدرها نگران غرور و بی انگیزگی تیم شان باشند‌. آنچه دیروز برابر نفت دیدیم یک لشگر سرباز گرسنه بود‌. عطش برای موفقیت در این تیم چنان است که محسن مسلمان و صادق محرمی توپ را از زیر پای هم مي‌قابند‌. آن‌ها تا نقطه رسیدن به جام، آرام و قرار نخواهند داشت اما کاش قهرماین لیگ برتر سقف آرزوهای این تیم دوست داشتنی نباشد‌. این پرسپولیس با کمی تجهیز و تقویت راحت تا فینال لیگ قهرمانان آسیا بالا مي‌رود‌. وظیفه مدیریت باشگاه است که این تشنگی را در آنها حفظ کند و البته پشت جبهه تیم اصلی را هم تقویت کند‌.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.