b_Newsبازی با پرسپولیس هم حکم آسیایی شدن ما را می‌دهد هم یک پیش بازی آسیایی است

بیت‌سعید: فکر کردن به آقای گلی تمرکزم را برهم می‌زند

تاریخ: 1395/12/16
زمان: 13: 26
نوع: خبر
خوب بودن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را به رها کردن فکر در مورد قول و قرارهای پوچ مسوولان استان و باشگاه استقلال خوزستان نسبت می‌دهد.

 سیدیاسر رضوی / خوب بودن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را به رها کردن فکر در مورد قول و قرارهای پوچ مسوولان استان و باشگاه استقلال خوزستان نسبت می‌دهد. با این همه بیت سعید از بازی مهم تیمش در هفته بیست و چهارم مقابل پرسپولیس می‌گوید که هم یک پیش بازی آسیایی است و هم حکم هموار کردن مسیر کسب سهمیه آنها از لیگ برتر.


برد مهم و حساسی مقابل ماشین‌سازی داشتید. بازی چطور بود؟
بازی سختی مقابل تیم ماشین‌سازی داشتیم. با اینکه در قعر جدول قرار داشتند اما طی این چند هفته اخیر نتایج خوبی به دست آوردند و با یک تساوی مقابل تراکتور و شکست سپاهان برابر ما قرار گرفتند. با توجه به حضورمان در آسیا یک سفر طولانی داشتیم که واقعا بدن‌های‌مان خسته بود. با این همه سیدسیروس با درایت خودش از شش جوان در بازی بهره برد که در کنار باتجربه‌ها توانستند کار را برای گرفتن یک برد خوب جلو ببرند تا برای کسب سهمیه از طریق لیگ امیدوار بمانیم.


روند خوب‌تان از نیم فصل دوم باعث شد در آسیا هم موفق باشید. با این شرایط حسرت ابتدای لیگ را نمی‌خورید که اگر این‌طور کار می‌کردید بازهم مدعی قهرمانی بودید؟
واقعا نمی‌دانم چه باید گفت. با مشکلاتی که ابتدای فصل داشتیم طبیعی بود بچه‌ها تمرکز خودشان را از دست بدهند و مشکلات هم با این همه قول و قرار حل نشد. در این میان وقتی دیدم نه مسوولان و نه باشگاه استقلال خوزستان کاری پیش نمی‌برند و مشکلات همچنان ادامه خواهد داشت، جلسه‌ای را با سیدسیروس پورموسوی گذاشتیم که ایشان گفت با این اوصاف فقط طوری کار کنید که به فوتبال شما ضرر نرسد. این جلسه و صحبت‌های سرمربی تیم یک اتمام حجت برای ما بود تا وقتی هیچ‌کس پا جلو نگذاشت برای حل مشکلات، حداقل از حیثیت فوتبال خودمان دفاع کنیم. به قول سیدسیروس شما قطعا آخر فصل پیشنهادهای خوبی خواهید داشت و تمرکز صددرصدی بگذارید تا کار را به خوبی پیش ببرید. باور کنید تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ مشکلی حل نشده است و همه اهتمام کادرفنی و به خصوص پورموسوی این است که آرامش را به تیم حاکم کنند. خسته شدیم از بس که قول دادند و عمل نکردند و فقط هدف‌مان یک نمایش خوب تا آخر رقابت‌های لیگ است تا با همدلی یک کارنامه خوب از خودمان به جا بگذاریم.


با این اوصاف و شرایط خوبی که تیم پیدا کرده چقدر امیدوار به کسب سهمیه آسیایی از طریق لیگ هستید و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان را چطور می‌بینی؟
ما یک بازی سخت برابر پرسپولیس داریم که اگر از آن امتیاز بگیریم بقیه بازی‌ها هرچند سخت است اما نتیجه‌گیری در آنها محتمل‌تر است. برد مقابل پرسپولیس و نتیجه گرفتن جلوی این تیم مدعی شرایط ما را در مسیر رسیدن به سهمیه آسیایی خیلی راحت‌تر خواهد کرد. در مورد آسیا هم باید بگویم در گروه‌مان دو برد خوب به دست آوردیم و مهم‌ترین بازی ما مقابل لخویای قطر است که به نظرم بعد از پرسپولیس که یکی از جدال‌های مهم ماست این بازی هم از اهمیت زیادی برخوردار است. به نظرم اگر لخویا را شکست دهیم یا از آنها امتیاز بگیریم تقریبا 80 تا 90 درصد راه صعود را طی کرده‌ایم.


حتما می‌دانی که احتمال دارد در صورت صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا حریف همین پرسپولیس شوید؟
بله دقیقا می‌دانم ممکن است این اتفاق بیفتد اما امیدوارم این اتفاق در مراحل بالاتر باشد و حیف است که سهمیه ایران بسوزد. هرچند که اتفاقات فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و این یعنی اینکه می‌توانیم این جدال خودمان با پرسپولیس را یک پیش بازی آسیایی بدانیم. مقابل این تیم باید کاملا باهوش باشیم چون یک سرمربی و بازیکنان بزرگ و قابل احترامی دارد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. امیدوارم بتوانیم روز خوبی مقابل پرسپولیس داشته باشیم.


و اینکه با زدن گل مقابل ماشین‌سازی 9 گله شدی و دوباره به جمع مدعیان آقای گلی اضافه شدی. شرایط را چطور می‌بینی؟
خدا را شکر شرایط خوبی دارم اما اگر به آقای گلی فکر کنم کارم خراب می‌شود و تمرکزم را از دست می‌دهم. مهم‌ترین قضیه این است که با قدرت کار را پیش ببرم اما در فوتبال همیشه می‌توان غیرممکن را ممکن کرد و این یعنی آقای گلی با خوب بودن در کنار بقیه بازیکنان می‌تواند من را در این مسیر قرار دهد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.