b_Newsدفاع تمام قد پروفسور از شهریار

برای استقلالی ها بابت توهین به دایی متاسفم و باید خجالت بکشند

تاریخ: 1395/12/16
زمان: 13: 47
نوع: خبر
سرمربی پرسپولیس بابت توهین های هواداران منتسب به استقلال به علی دایی بعد از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران حسابی از این مربی دفاع کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل، بعد از شکست نفت تهران مقابل پرسپولیس، صفحات مجازی منتسب به استقلال حسابی از خجالت شهریار در آمدند و همه گونه اتهامی را به این مربی زدند چون مدعی بودند شاگردان برانکو با تبانی این مربی به پیروزی رسیدند. برانکو از این مساله بسیار شاکی است و حسابی از شاگرد سابق خود و سرمربی تیم نفت تهران بابت این صحبت ها دفاع کرد: واقعا کسانی که این حرف را می‌زنند، باید خجالت بکشند. آنها به شخص بزرگ فوتبال ایران یعنی علی دایی تهمت می‌زنند. همه می‌دانند که او چه بازیکن و مربی بوده و از همه در دنیا بیشتر دوست دارد، برنده باشد. شخصیت او طوری است که حتی به برادر تنی‌اش هم باج نمی‌دهد.
دایی این همه افتخار و قهرمانی در عمر ورزشی‌اش داشته و مطمئن هستم که او همیشه می‌خواهد ببرد. آنهایی که این حرف را می‌زنند، قصد دارند برد ما را تضعیف کنند. توجهی ندارم که استقلال چطور با پنالتی که مشکل‌دار بود، یک امتیاز مقابل سیاه‌جامگان کسب کرد. مشکل من نیست که چرا آنها نتوانستند سیاه‌جامگان را شکست دهند.
متأسفم که آنها توهین کرده و علی دایی را تحقیر می‌کنند. آنها می‌خواهند برد ما را بی‌ارزش کنند. کارت قرمز نفت به دلیل کم‌تجربگی دروازه‌بانش بود، نه اینکه بخواهد عمدا با دست بزند. اگر او این کار را نمی‌کرد، علیپور گل می‌زد. در خیلی از مسابقات چنین اتفاقی پیش می‌آید. به همین خاطر است که همیشه سه دروازه‌بان داریم که اگر چنین اتفاقی افتاد و دروازه‌بان دوم هم مصدوم شد، بتوانیم از دروازه‌بان سوم استفاده کنیم. بزرگی علی دایی در فوتبال ایران را همه می‌دانند و اینکه به چه افتخاراتی رسیده است. متاسفانه چنین آدم پرافتخاری را مسئله‌دار می‌کنند.