b_Newsحضور خودجوشم در تمرینات تراکتور به توصیه پزشکم بود

سینا عشوری: می‌گویند مشکلی نیست اما خودم هم مانده‌ام تکلیفم چه خواهد شد

تاریخ: 1395/12/17
زمان: 11: 15
نوع: خبر
خودش که از بازگشت دوباره به تمرینات تراکتورسازی هرچند که بدون هماهنگی و خودجوش بوده بسیار خوشحال است.


سیدیاسر رضوی / خودش که از بازگشت دوباره به تمرینات تراکتورسازی هرچند که بدون هماهنگی و خودجوش بوده بسیار خوشحال است و امیدوار است اتفاقی که برای او افتاد برای هیچ‌کس از جمله دشمن خود آدم هم رخ ندهد‌. سینا عشوری که هنوز نمی داند تکلیفش برای فصل با این تیم چیست از ادای دینی نسبت به هواداران این تیم تبریزی حرف به میان مي‌آورد که امیدوار است آن را بتواند ادا کند و لطف پرشورها را جبران کند‌.


بازگشت تو به تمرینات خبر خوشحال کننده‌اي برای هواداران بود.
خدا را شکر شرایط خوب بود و توانستم یک‌ربع دور زمین نرم بدوم تا در ادامه در فروردین ماه به تمرینات گروهی اضافه شوم و کار را دنبال کنم‌. هرچند که با همه این شرایط در این فصل نمی‌توانم به تراکتورسازی در لیگ و جام حذفی کمک کنم چون اگر هم آماده شوم اسم من از لیست خارج شده است‌.


گویا خودجوش هم به تمرینات تراکتور آمدی و اختصاصی تمرین کردی؟
من برای کارهای درمانی‌ام یک پزشک اختصاصی دارم که ایشان به من توصیه کرد از امروز (دیروز) نرم دویدن را آغاز کنم‌. این کار من بدون هماهنگی بود و با اجازه امیرخان کار نرم دویدن را آغاز کردم و هیچ هماهنگی تا قبل از حضورم صورت نگرفته بود‌. واقعا حس خوبی بود و امیدوارم این اتفاق و مصدومیتی اینچنینی برای هیچکس حتی دشمن آدم هم پیش نیاید‌. من از خدا مي‌خواهم شرایط درست شود تا بتوانم دینم را به مردم خوب تبریز و هواداران تراکتورسازی ادا کنم اما اگر قسمت نشود و از این تیم جدا شوم در هر تیمی که باشم با تمام وجود برای پیراهن آن تیم خواهم جنگید چون شرافتم را با هیچ چیز عوض نخواهم کرد‌.


قطعا آمدنت سر تمرین بعد از آن مصدومیت تلخ یک اتفاق خوب بود‌. در این مدت حالی از تو پرسیده شد و اصلا سراغی از تو گرفتند؟
در این مدت با همه بچه ها در ارتباط بودم و همه آنها از جمله مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان، فرزاد حاتمی، فردین عابدینی و بقیه مدام حالم را مي‌پرسیدند و نگذاشتند تنها باشم و مشکلی از نظر روحی برایم پیش نیامد‌.


بالاخره مشخص شد که فصل بعد مي‌توانی برای تراکتورسازی بازی کنی یا نه؟
منتظر پاسخ استعلام صورت گرفته از فیفا هستیم چون مي‌گویند به دلیل اینکه من بازيكن تیم بودم و قرارداد بستم فصل بعد مي‌توانم بازی کنم‌. با این حال یکسری مي‌گویند مي‌شود، یکسری هم مي‌گویند نمی شود‌. باور کنید ماندم این وسط که تکلیفم چه خواهد شد‌.


در مورد تراکتور بگو‌. به نظرت در لیگ هنوز هم مي‌توانند مدعی قهرمانی باشند با وجود سبقت شدید پرسپولیس از این تیم؟
پرسپولیس تیم بسیار قابل احترام و تماشاگرپسند استاما به نظرم کارمان در مسیر قهرمانی سخت شد، تقصیر خودمان است چون باور نکردیم كه به راحتی مي‌توانیم چهار تا شش امتیاز را جبران کنیم‌. واقعا در بازی‌هايي امتیاز دادیم و شرایط را سخت كرديم و این نتیجه کاملا دور از ذهن برای تراکتورسازی به دست آمد‌.


فینال جام حذفی را چطور مي‌بینی؟
بازی سختی با نفت تهران داریم، جدا از اینکه یک تیم با کیفیت و سرسخت هستند وجود یک سرمربی به نام علی دایی هم کلی روحیه به آنها خواهد داد‌. با این حال ما نيز امیر قلعه‌نویی را داریم که ثابت کرده مرد روزهای سخت و بزرگ است و به احتمال زیاد جام قهرمانی حذفی برای تراکتورسازی خواهد بود تا فصل خوبی را هواداران با این همه سختی که تحمل کرده اند، داشته باشند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.