b_Newsدورخیز استقلال برای نقل و انتقالات

9 بازیکن مورد نظر منصوریان برای رسیدن به قهرمانی آسیا

b_News مهاجم مورد نظر برانکو در تیرس استقلالی‌ها
تاریخ: 1395/12/17
زمان: 11: 53
نوع: گزارش
اختلاف استقلال با صدر جدول به 12 امتیاز رسید.

به گزارش سایت روزنامه گل، اختلاف استقلال با صدر جدول به 12 امتیاز رسید تا در فاصله هفت بازی مانده به پایان لیگ امید‌های علیرضا منصوریان و شاگردانش برای رسیدن به صدر و یک قهرمانی رویایی بر باد برود. حالا آبی‌پوشان روهایشان را در لیگ قهرمانان آسیا جست‌وجو می‌کنند. رویای رسیدن به ستاره سوم‌! استقلال برای کسب سهمیه در لیگ برتر هم شانس زیادی دارد‌. ایستادن در رتبه دوم یا سوم  استقلالی‌‌ها را برای فصل آینده آسیایی می‌کند. اگر تراکتور‌سازی  بتواند نفت را شکست دهد آنوقت تیم پنجم جدول هم شانس آسیایی شدن خواهد داشت. با توجه به شرایط جدول و بازی‌های پیش رو استقلال شانس زیادی برای دومی یا همان نایب قهرمان شدن دارد. اما همان طور که اشاره شد علیمنصور روی لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کرده است. صعود از گروه A  به عنوان تیم صدرنشین و انجام یک بازی در پلی‌آف با تیم دوم گروه (C اول خرداد 96) پرونده امسال آسیا را می‌بندد و تیم قدرتمندی را  برای لیگ هفدهم  می‌سازد و سپس می‌تواند تا فینال و قهرمانی آسیا پیش برود. حالا از کادر فنی استقلال خبر می‌رسد علیمنصور از حالا به فکر تیمی است که برای فصل آینده می‌خواهد ببندد. چند اسم از لیست خرید احتمالی آبی‌‌ها به گوش می‌رسد.


نگرانی از جدایی بازیکنان سرباز  
جدا از بحث لیگ قهرمانان آسیا  مورد دیگری که کادر فنی استقلال را نگران کرده بحث سرباز شدن چند بازیکن استقلال است که به احتمال زیاد برای فصل آینده  نمی‌توانند این تیم را همراهی کنند. منصوریان باید از حالا به فکر بستن تیمی در حد قهرمانی آسیا باشد. نفراتی که بتوانند گره از کار استقلال باز کنند. استقلال در لیگ شانزدهم یارگیری خوبی انجام نداد. نفراتی چون  بختیار رحمانی‌، فرشید باقری و محمد‌حسین کنعانی‌زادگان  با وجود قرارداد بالابه کار منصوریان نیامدند. منصوریان حالا باید به دنبال بستن تیمی قدرتمند‌تر باشد.


نظر مثبت منصوریان روی  شجاعیان ، پهلوان و زهیوی
تعدادی از نفرات مورد نظر  منصوریان کاملا مشخص است. پژمان  منتظری ، روزبه چشمی و سجاد شهباززاده  نفرات قطعی استقلال برای فصل آینده هستند. از بین مجتبی جباری و جباروف هم یکی برای فصل آینده به استقلال بر‌می‌گردد. هیچ‌کدام از این اسامی عجیب  نیست و خبر تازه‌ای محسوب  نمی‌شود. اما  شنیده می‌شود نام چهار بازیکن دیگر هم در لیست خرید احتمالی استقلال قرار دارد. چشم منصوریان هنوز به دنبال داریوش شجاعیان است. البته داریوش هنوز با باشگاه گسترش فولاد قرارداد دارد و نیازمند گرفتن رضایت نامه است. گزینه بعدی احسان پهلوان هافبک ذوب‌آهن اصفهان است که این یکی قرارداد ندارد و بازیکن آزاد محسوب می‌شود. رحیم‌زهیوی که منصوریان برای نیم‌ فصل به دنبال جذب او بود احتمال دارد برای فصل آینده به لیگ ایران برگردد و پیراهن آبی را بر تن کند. الشحانیه وضعیت خوبی در لیگ قطر ندارد و احتمالا سقوط می‌کند.


پای استقلال در کفش برانکو و پرسپولیس
نفر چهارم که منصوریان روی او نظر مثبت دارد و گفته می‌شود در لیست خرید استقلال قرار گرفته، مهاجم خارجی تیم پیکان است. گادوین منشاء که برانکو هم او را می‌خواهد و در لیست خرید پرسپولیس برای فصل آینده است. مهاجم نیجریه‌ای که با 10 گل زده در کورس آقای گلی است. قرارداد او با پیکان 385 میلیون تومانی است اما با توجه به این همه خواهان و عملکرد خوب قطعا قیمت اش چند برابر خواهد شد. استقلال که در نیم‌فصل بر سر سروش رفیعی قافیه را به پرسپولیس باخت باید دید در پایان فصل می‌تواند با جذب مهاجم مورد علاقه برانکو جبران مافات کند یا نه؟    

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.