b_Newsکاش برانکو یک فرصت دیگر به رضاییان بدهد

خوردبین: رامین علیپور را هل نداد

b_News طوری رفتار کنیم که نه رامين آسیب ببیند، نه پرسپولیس و نه هواداران
تاریخ: 1395/12/17
زمان: 13: 45
نوع: خبر
سرپرست پرسپولیس به شدت نگران وضعیت تیمش است.


احسان هاشمی‌ / سرپرست پرسپولیس به شدت نگران وضعیت تیمش است. ماجرای رامین رضاییان و شایعه اخراج او از پرسپولیس باعث شده تا خوردبین با نگرانی و دلهره بیشتری حواسش معطوف پرونده رامین شود.
محمود خوردبین با همان مهربانی و حس پدرانه‌اش در مورد رامین صحبت می‌کند: «رامین هیچ وقت علیپور را هل نداد... بهتر است که به خاطر پرسپولیس و هواداران به او یک فرصت دیگر بدهیم.»


در مورد بازی با نفت چه صحبتی دارید؟
به نظر من بازی خوبی بود و اگر گلر نفت آن اشتباه را نمی‌کرد و اخراج نمی‌شد، بازی بهتر هم می‌شد. به نظر من نفت تیم خوبی بود و خدا را شکر که توانستیم از سد این تیم بگذریم و سه امتیاز را کسب کنیم.


خیال شما با این سه امتیاز راحت شد.  
درست می‌گویید... این سه امتیاز باعث شد شد تا ما با خیال راحت تری در بقیه بازی ها حاضر شویم. البته تا لحظه آخر و تا جایی که قهرمانی‌مان مسجل نشده باید این مسیر را ادامه دهیم چون هر غفلتی باعث می‌شود تا حریفان به ما نزدیک شوند.


این درست است که شما از بازیکنان پرسپولیس خواسته‌اید تا مصاحبه نکنند؟‌
نه... چنین چیزی نیست و نگفته‌ایم که کسی مصاحبه نکند. حتما بچه‌ها صلاح دانسته‌اند که حرف نزنند.


رامین رضاییان همچنان سوژه بزرگ پرسپولیسی‌هاست و حتی برانکو در آخرین مصاحبه‌اش در مورد او صحبت کرد. از طرف دیگر رامین از کریم باقری و دیگر مسوولان پرسپولیس خواست تا در مورد حادثه درگیری‌اش با علیپور توضیح دهند. شما در این خصوص صحبت می‌کنید؟‌
من باید چه صحبتی بکنم؟! برانکو در این مورد باید تصمیم نهایی را بگیرد و من هم تابع این تصميم هستم.


به عنوان کسی که در تمرین بوده، در مورد این موضوع صحبت می‌کنید یا می‌خواهید با مصلحت‌اندیشی سکوت کنید؟‌
شما از من می‌خواهید در مورد چه چیزی صحبت کنم؟‌من اگر چیزی دیده باشم در موردش حرف می‌زنم و مشکلی ندارم.


بعضی‌ها می‌گویند که رضاییان در آن ماجرا علیپور را هل داده!
نه... رضاییان اصلا سمت علیپور نرفت... بچه‌ها او را نگه داشتند و رامین اصلا سمت علیپور نرفت.


پس با این حساب مشکل رامین چیست؟‌
فعلا که در موردش صحبتی نشده و کسی حرفی نزده. قرار است که جلسه کمیته انضباطی تشکیل شود تا تکلیف رضاییان هم مشخص شود که کمیته انضباطی باشگاه با توجه به جلسه‌ای که با علیپور داشته در این مورد تصمیم نهایی را بگیرد.


بعد از مصاحبه برانکو و کاغذی که او پاره کرد، بعضی‌ها می‌گویند که شاید او برای همیشه رامین را نخواهد؟‌
امید دارم که چنین اتفاقی نیفتد و همه چیز حل و فصل شود. من فعلا نمی‌خواهم در این مورد صحبتی بکنم... رضاییان حرفش را زده و بهتر است که به او فرصت بدهیم.


گفتید که رضاییان حرفش را زد!
بله دیگر... او عذرخواهی کرد و گفت که ممکن است هر بازیکنی یک اشتباهی بکند. به نظر من بهتر است که به رامین یک فرصت دیگر بدهیم و این نظر من است. البته نظر نهایی را باید آقای برانکو بدهد ولی من معتقدم که با توجه به وضعیت پرسپولیس و رفتار رامین بهتر است که تصمیم درست و منطقی بگیریم.


گویا قرار است که در این مورد جلسه‌ای ترتیب داده شود.
تا جایی که من می‌دانم قرار است جلسه‌ای میان طاهری و هیات مدیره با برانکو برگزار شود تا در مورد وضعیت رامین تصمیم‌گیری شود... من امیدوارم که این ماجرا حل و فصل شود و کاری کنیم که پرسپولیس،‌رامین و هواداران ضرر نکنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.