b_Newsجلوی تراکتور می‌توانستیم برنده باشیم پس چرا باید وقت کشی می‌کردیم

زینالی: دفاع اتوبوسی مقابل استقلال! 3 امتیاز را می‌خواهیم

تاریخ: 1395/12/18
زمان: 12: 54
نوع: خبر
مهاجم سایپا ادعای تراکتوری‌ها مبنی بر اینکه آنها در تبریز با یک دفاع اتوبوسی و با یک امتیاز به تهران برگشتند را اصلا قبول ندارد‌.

سیدیاسر رضوی / مهاجم سایپا ادعای تراکتوری‌ها که حالا ملعبه دست هواداران استقلال شده مبنی بر اینکه آنها در تبریز با یک دفاع اتوبوسی و با یک امتیاز به تهران برگشتند را اصلا قبول ندارد‌. علی زینالی از آمادگی تیمش برای رویارویی با استقلال می‌گوید و اینکه تمام هدف‌شان کسب سه امتیاز در این مسابقه مهم است که باعث ارتقا کیفیت فوتبالی نارنجی پوشان خواهد شد‌. در این میان خود زینالی امیدوار است با حضور در میدان مثل دفعات قبل بتواند دروازه استقلال را باز کند‌.  


از شرایط سایپا برای بازی مقابل استقلال بگو‌. اوضاع چطور است؟
خدا را شکر تمرینات خوبی را بعد از بازی با تراکتورسازی برای تقابل با استقلال انجام دادیم‌. در بازی قبل هم شرایط خوبی داشتیم اما در نهایت و در حالی که می‌توانستیم برنده بازی باشیم یک امتیاز از تیم بزرگ تراکتورسازی گرفتیم‌. در کل نمایش قابل قبول مان در تبریز باعث شد با روحیه خوبی آماده رویارویی با استقلال شویم.


تو در حالی می‌گویی حق‌تان در بازی با تراکتورسازی پیروزی بوده که آنها می‌گفتند مدام مثل تیم‌‌های عربی وقت‌کشی می‌کردید و اتوبوسی دفاع می‌کردید؟
من اصلا این حرف را قبول ندارم‌. به جز 10 دقیقه آخر بازی ما با تراکتور که واقعا آنها فشار آوردند در بقیه زمان‌ها یک بازی پایاپای بود‌. طبیعی بود که در دقایق پایانی تراکتور در خانه به دنبال سه امتیاز بود و فشار زیادی را روی تیم ما آورد که ما باید بازی را کنترل می‌کردیم که هوشمندانه این کار را انجام دادیم و اصلا بحث اینکه اتوبوسی دفاع کردیم یا مثل عرب‌ها خودمان را زمین انداختیم تا وقت‌کشی کنیم درست نیست‌.


بااین حال این موضوع باعث شده از حالا برای بازی با استقلال هم این بحث مطرح شود که شما چون نمی‌خواهید ببازید دست به بازی تدافعی بزنید؟
اصلا هم این طور نیست‌. بازی با استقلال و پرسپولیس همیشه حساسیت‌‌های خاص خودش را دارد و نتیجه گیری در این بازی‌ها کمک می‌کند فوتبال خودمان را ارتقا بدهیم‌. شک نکنید برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت  و اصلا به جایگاه استقلال در جدول کاری نداریم چون از این بازی برد می‌خواهیم‌.


تو سابقه گلزنی به استقلال را داری‌. به نظرت با اینکه این فصل زیاد به تو بازی نرسیده در این مسابقه فرکی از تو استفاده خواهد کرد؟
همیشه سعی من این بوده که با تلاشم نظر کادرفنی را به خودم جلب کنم‌. درست است که در این فصل زیاد بازی به من داده نشده اما در هر مسابقه ای که به میدان رفتم سعی کردم بازیکنی مفید برای تیم باشم‌. مطمئن باشید اگر در این بازی هم به من فرصت داده شود بهترین عملکردم را مقابل استقلال ارایه خواهم داد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.