b_Newsشاید ایرانپوریان در مورد بازی دیگری صحبت کرده است

فلاح‌زاده: اتوبوس داریم اما آن را در باشگاه پارک کرده‌ایم

تاریخ: 1395/12/18
زمان: 14: 06
نوع: خبر
دروازه‌بان سایپا از محرومیت حامد لک برای بازی با استقلال خوشحال نیست.

حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان سایپا از محرومیت حامد لک برای بازی با استقلال خوشحال نیست چرا که از نظر او موفقیت تیم مهم است و همه آنها تلاش می‌کنند تا تیم سایپا موفق باشد ضمن اینکه او سال‌هاست در لیگ بازی می‌کند و بازی رفت هم مقابل استقلال بازی کرده است.


در مورد تساوی تیم‌تان مقابل تراکتورسازی صحبت می‌کنی؟
بازی خوبی بود. به نظرم هر دو تیم می‌توانستند برنده باشند چون هم ما و هم تراکتور موقعیت داشتیم. آن روز هواداران فوتبال بازی قشنگی را دیدند به‌خصوص در نیمه دوم که بازی خیلی قشنگ شده بود.


ایرانپوریان مدافع تراکتورسازی مدعی شده بود که بازیکنان سایپا هر پنج دقیقه یک بار خودشان را روی زمین می‌انداختند و اجازه نمی‌دادند بازی شکل بگیرد. در این رابطه چه صحبتی دارید؟
نمی‌دانم. من که چنین چیزی را ندیدم و شاید او در مورد بازی دیگری صحبت کرده است اما بازی ما و تراکتورسازی بازی خوبی بود و بازی پایاپایی بود و هر دو تیم موقعیت داشتند اما بازی مساوی شد.


از محرومیت حامد لک مقابل سایپا خوشحال شدی؟
نه، همه خصوصیات اخلاقی مرا می‌دانند. من بازی رفت هم جلوی استقلال بازی کردم و چند سال است که در لیگ بازی می‌کنم. از محرومیت لک خوشحال نشدم چون هدف همه ما کمک به تیم است و هر کدام از ما که بازی کنیم، برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.


محرومیت خلعتبری و حامد لک مقابل استقلال مشکل‌ساز نمی‌شود؟
به نظرم کار گروهی سایپا خیلی قوی‌تر از این است که نداشتن مهره‌ها تاثیر داشته باشد. هر دو اینها مهره‌های توانمندی هستند اما تیم ما مهره زیاد دارد و می‌توانیم جایگزین کنیم.


بازی با استقلال را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
آنها برای سهمیه می‌جنگند و ما هم دنبال جایگاهی هستیم که در خور شأن سایپا باشد. امیدوارم یک جوری بشود که باشگاه ما از عملکرد بازیکنان رضایت داشته باشد.


استقلالی‌ها مدعی بودند که سایپا می‌خواهد با دفاع اتوبوسی مقابل آنها بازی کند، چنین چیزی واقعیت دارد؟
نمی‌دانم مگر آنها علم غیب دارند. حتما علم غیب دارند که این حرف را زده‌اند. ما اتوبوس داریم اما در باشگاه پارک است و اگر آنها نیاز داشته باشند می‌توانیم آن را به استقلالی‌ها بدهیم ولی در بازی استراتژی ما همان چیزی است که مربی‌مان در نظر گرفته و تمرین کرده‌ایم. خیلی جالب است که آنها چنین حرف‌هایی می‌زنند.


استقلالی‌ها دو روز است که اعتصاب کرده و تمرین نکرده‌اند این قضیه به نفع شما نیست؟
نه، آنها چهار روز قبل بازی داشتند و اگر علمی هم حساب کنیم یک روز ریکاوری و یک روز هم تمرین کرده‌اند و مشکلی برای آنها پیش نمی‌آید.