b_Newsدر بهترین زمان گل زدیم و در بدترین زمان دروازه‌مان باز شد

فرکی: از استقلال برتر بودیم و تیم بدشانس، سایپا بود

تاریخ: 1395/12/18
زمان: 20: 31
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: امید داشتم که مقابل استقلال پیروز شویم نتیجه را واگذار کردیم اما بی شک از حریف برتر بودیم.

به گزارش سایت روزنامه گل، حسین فرکی پس از شکست 2 بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: امروز بازی انجام دادیم که از قبل پیش بینی سختی آن را می‌کردیم برای کسب پیروزی مقابل استقلال حساب شده و با برنامه حریف را آنالیز کرده بودیم.
وی افزود: در طول 90 دقیقه باید از مجموعه بازیکنان به خاطر تلاششان تشکر کنم ما برای تساوی کار نمی‌کردیم زیرا مساوی ما را راضی نمی‌کرد امید داشتم که مقابل استقلال پیروز شویم نتیجه را واگذار کردیم اما بی شک از حریف برتر بودیم.
وی افزود: مردم دیدند که شایسته باخت نبودیم. یک تعویض زودهنگام داشتیم و مجبور شدیم که ۲ تعویض مان را از دست بدهیم زیرا تعویض آخر هم اجباری بود. در تعویض‌ها با بدشانسی روبه‌رو شدیم. بعد از شکست به تساوی رسیدیم و مردم دیدند که شایسته شکست نبودیم. دو اتفاق در پایان بازی رخ داد توانستیم در بهترین زمان به گل برسیم و یک امتیاز هم می‌توانستیم داشته باشیم اما در بدترین زمان گل شکست را خوردیم.
سرمربی سایپا تصریح کرد: دو بازیکن مصدوم داشتیم که به بازی‌ برگشتند. ترابی بازی خوبی انجام داد و پیش بینی ما این بود که استقلال روی ضربات ایستگاهی و اوت به گل می رسد و متاسفانه دقت لازم را نکردیم و روی دو ضربه گل خوردیم. متاسفانه امروز تیم بدشانس ما بودیم.
فرکی در مورد اخراج ایوب کلانتری گفت: کلانتری کارت او را گرفت و کارت زرد دوم را به خاطر اعتراض گرفت و داور حواسش به این مساله نبود و من می دانستم که او دو کارت زرد گرفته است و کمک داور این مساله را به داور تذکر داد و او اخراج شد.بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.