b_Newsبا حرف‌های منصوریان در مورد فضای مجازی کاملا موافقم

دین‌محمدی: فضای مجازی در استقلال جواب نمی‌دهد

b_News خرمگاه و دین‌محمدی می‌آیند و می‌روند و استقلال ارث کسی نیست
تاریخ: 1395/11/03
زمان: 08: 31
نوع: خبر
سیروس دین‌محمدی پیشکسوت تیم استقلال از عملکرد خط دفاعی تیم منصوریان به شدت انتقاد می‌کند.

مهدی نوری / سیروس دین‌محمدی پیشکسوت تیم استقلال از عملکرد خط دفاعی تیم منصوریان به شدت انتقاد می‌کند چرا که معتقد است مدافعان تیم آبی‌پوش پایتخت اصول دفاعی را به هیچ‌وجه رعایت نمی‌کنند و حریف را پرس نمی‌کنند و به راحتی به بازیکنان تیم مقابل اجازه و فرصت کار کردن داده و گل می‌خورند. دقیقا مثل گل دوم استقلال خوزستان که به راحتی وارد دروازه استقلال شد و بازی خانگی‌شان را باختند.

چرا استقلال در خانه مقابل استقلال خوزستان شکست خورد؟
من بازی را کامل دیدم و یکی از دلایل ناکامی استقلال در این بازی عدم حضور هوادارانش بود. مساله دیگر این بود که استقلال در بخش دفاعی اصلا خوب کار نکرد و اصلا کار دفاعی انجام نمی‌دهند. روی گل دوم استقلال خوزستان چرا فضای سمت چپ را پوشش ندادند؟ چرا به حریف فضا دادند و راحت با گلر استقلال دو به یک شدند؟ همیشه گفته‌ام که استقلال امسال در بخش دفاعی مشکل دارد و خیلی باز بازی می‌کنند و حریف را پرس نمی‌کنند و این ضعف استقلال است. شاید در تمرینات روی این مساله کار می‌کنند اما در بازی بچه‌ها احساس مسوولیت نمی‌کنند. استقلال خوزستان امسال آنقدرها هم قدر نبود اما در تهران سه امتیاز را گرفتند.

شما از خط دفاع استقلال انتقاد کردید و مهدی رحمتی هم همین کار را کرد و به خرمگاه برخورد و ناراحت شد و بین آنها مشکل به‌وجود آمد. الان حرف‌های شما به خرمگاه بر نخورد و ناراحت نشود؟
(خنده طولانی) بحث خرمگاه و علیمنصور نیست. ما استقلال هستیم و از استقلال صحبت می‌کنیم و از شخص صحبت نمی‌کنیم. ما با اشخاص کاری نداریم چون یک روز خرمگاه هست و می‌رود و یک روز دین‌محمدی است و می‌رود. همه می‌آیند و می‌روند و استقلال ارث کسی نیست و همه در این تیم زحمت می‌کشند.

منصوریان دوباره به فضای مجازی گیر داد و به شدت از این فضا انتقاد کرد. در این رابطه چه نظری دارید؟
من هم موافق علی منصوریان هستم چون فضای مجازی از تیم نونهالان گرفته تا بزرگسالان مشکل‌ساز شده است. من الان با تیم جوانان باشگاه کار می‌کنم و می‌بینم که فضای مجازی چه مشکلاتی به وجود آورده است. مگر زمان ما گروه تلگرام بود؟ ما چطور ساعت تمرین را می‌فهمیدیم؟ روز تمرین مشخص بود و نه موبایل بود و نه تلگرام و این مشکلات هم نبود. من هم موافق علی منصوریان هستم چون فضای مجازی حتی در تیم‌های پایه هم مشکل‌ساز شده است.

فضای مجازی چه ربطی به کار فنی دارد؟
بحث این چیزها نیست. بحث روحی و روانی است و وقتی بازیکن از نظر روحی مشکل دارد به تمرین و مسابقه می‌کشد.

 

مگر فضای مجازی برای تیم‌های دیگر نیست؟ پس چرا پرسپولیس هم خوب بازی می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد؟
نمی‌دانم. من در تیم نیستم که ببینم چه مشکلاتی دارند اما صد درصد منصوریان مشکلات را دیده و مطرح کرده است. من هم موافق منصوریان هستم چون فضای مجازی یکسری مشکلات ایجاد می‌کند. شاید منصوریان مشکلاتی دارد که این بحث را گفته است. در مورد پرسپولیس هم باید بگویم شاید فضای مجازی در پرسپولیس جواب می‌دهد و اینجا جواب نمی‌دهد و بچه‌های پرسپولیس با فضای مجازی کنار آمده‌اند اما بچه‌های استقلال نتوانسته‌اند با آن کنار بیایند.

چه تصوری از بازی استقلال و صنعت نفت در آبادان دارید؟
امیدوارم استقلال بتواند سه امتیاز را بگیرد و دل هواداران را شاد کند چون هواداران خیلی اذیت شده‌اند هم پارسال که ما متاسفانه نتوانستیم جام بگیریم و هم امسال که تیم مشکل‌ دارد و امیدوارم امسال استقلال را با جام ببینیم.

واقعا فکر می‌کنید استقلال امسال شانس گرفتن جام را دارد؟
اعتقادم این است که هم در آسیا و هم در لیگ کار استقلال خیلی سخت است اما دوست دارم آدم با امید زندگی کند. چون آدم ناامید در زندگی شخصی هم ناموفق است و به مشکل می‌خورد به همین دلیل امیدوارم استقلال موفق باشد.

در مورد حضور جباروف و آندو در استقلال چه نظری دارید؟
آندو بازیکن دونده و جنگنده‌ای است و اگر مثل دو، سه سال قبل باشد به استقلال خیلی می‌تواند کمک کند. جباروف هم بازیکن خوب و باتکنیکی است و کنار هم می‌توانند جواب بدهند و موفق باشند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.