b_Newsرفتار آقایان با خانواده نوروزی باعث شد تا آنها به شمال برگردند

رضا نورمحمدی: سه امتیاز استقلال را می‌خواهیم

b_News به ما گفتند بروید، ما هم گفتیم چشم!
تاریخ: 1395/11/03
زمان: 08: 50
نوع: گفتگو
کاپیتان سابق تیم پرسپولیس امروز با پیراهن تیم صنعت نفت به مصاف استقلال می‌رود.

سیداحسان هاشمی / رضا نورمحمدی که به گفته بعضی‌ها جای خالی‌اش در قلب خط دفاعی پرسپولیس احساس می‌شود، در لابه‌لای صحبت‌های فوتبالی‌اش پرونده خانواده هادی نوروزی را باز کرد: «با خانواده هادی کاری کردند که من شرمنده شدم.»

از اوضاع و احوال تیم جدیدت بگو.
خدا را شکر وضعیت صنعت نفت خوب است و در طول این هفته تمرینات بسیار خوبی را انجام دادیم. در دو بازی گذشته بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند و همین باعث شده تا هواداران از ما توقع بازی‌های خوب و سه امتیاز را داشته باشند. من فکر می‌کنم بازیکنان تیم ما به اندازه کافی انگیزه دارند و دل‌شان می‌خواهد تا هواداران صنعت نفت را خوشحال کنند.

رویارویی با استقلال قطعا می‌تواند برای رضا نورمحمدی جذابیت‌های خاص خودش را داشته باشد.
بالاخره بعضی از بازی‌ها در فوتبال برای هر کسی جذاب‌تر است. شاید به‌دلیل اینکه برای مدتی بازی نکردم، این بازی می‌تواند برایم جذاب‌تر و حساس‌تر باشد. دلم می‌خواهد تا در این بازی خیلی چیزها را جبران کنم و خودم را نشان دهم. خدا را شکر تا امروز همیشه بازی‌های خوبی را در مقابل استقلال، پرسپولیس و تراکتور انجام داده‌ام. این بازی‌ها جذابیت‌های خاص خودش را دارد و به همین دلیل پربیننده و جالب بوده. رویارویی با استقلال هم که قطعا برای یک پرسپولیسی می‌تواند قابل توجه باشد.

استقلال این روزها شرایط چندان خوبی ندارد و حتی شایعاتی در مورد جدایی منصوریان به گوش می‌رسد.
استقلال چیزی برای از دست دادن ندارد. تنها چیزی که می‌تواند استقلالی‌ها را راضی کند فقط سه امتیاز است. اما من مطمئنم که تیم صنعت نفت به دنبال این است تا سه امتیاز بازی را کسب کند. این درست است که ما کار خیلی سختی را پیش رو داریم اما مطمئنم که بچه‌های ما با تمام قدرت می‌جنگند تا سه امتیاز را کسب کنند.

بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟
بله... خدا را شکر پرسپولیس شرایط خوبی دارد اما فراموش نکنید که این تیم تا مدتی دیگر باید در رقابت‌های آسیایی شرکت کند و این کار را برای سرخ‌ها سنگین‌تر می‌کند. قطعا مصدومیت یا محرومیت بازیکنان می‌تواند بلای جان پرسپولیسی‌ها شود و امیدوارم که چنین اتفاقی برای بچه‌ها نیفتد.

خیلی‌ها معتقدند که جای رضا نورمحمدی در پرسپولیس خالی است.
برای من و محسن بنگر شرایطی پیش آمد که مجبور شدیم از پرسپولیس جدا شویم و چون دوست نداشتیم که برای تیم محبوب‌مان حاشیه‌ای به‌وجود آید در تمام این مدت سکوت کردیم. خدا را شکر که پرسپولیس با قدرت کارش را می‌کند و در حال حاضر هم صدرنشین است. از سال پیش و زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد، این تیم نظم خوبی گرفت و دیدید هرکسی که اضافه شد، نظم تیمی پرسپولیس بهم نریخت و سرخ‌ها کار خودشان را انجام دادند.

در مورد وضعیت خط دفاعی پرسپولیس چه صحبتی دارید؟
به نظر من خط دفاع پرسپولیس تا این جای کار عملکرد بسیار خوبی داشته و این را می‌توان از آمار قابل توجه این تیم متوجه شد. امیدوارم که این خط دفاعی و این آمار در بازی‌های آسیایی نیز ادامه داشته باشد.

آنطور که در صحبت‌های خصوصی‌مان گفتی، از بعضی‌ مسایل دلخوری... نمی‌خواهی در مورد این چیزها صحبت کنی؟
من و محسن بنگر بدون کوچک‌ترین حاشیه از پرسپولیس جدا شدیم. یک صحبت‌هایی شد که بعد از آن ما بدون هیچ حرف و حدیثی رفتیم و هیچ صحبتی نکردیم. من تا امروز سکوت کردم اما الان دلم می‌خواهد در مورد یکسری چیزها صحبت کنم. دلخوری من از بعضی‌ها به‌خاطر خانواده نوروزی است. متاسفانه بعضی‌ها قول‌هایی دادند ولی در عمل هیچ کاری انجام ندادند. شاید به خاطر آنها بود که خانواده نوروزی مجبور شدند که تهران را ترک کنند. اگر خانواده نوروزی اجازه بدهند در مورد بعضی‌ها صحبت می‌کنم و می‌گویم که بعضی‌ها چه حرف‌هایی به آنها زدند و چه رفتارهایی داشتند. حیف که دستم بند نبود و شرمنده خانواده هادی شدم. فعلا که من نیستم و نمی‌توانم کاری انجام دهم. فعلا قدرت دست کسان دیگری است! قدرت که نه... فعلا کار دست کسان دیگری افتاده و کاری از پیش نمی‌برم. اگر پرسپولیس رضا نورمحمدی را از دست بدهد اتفاق خیلی مهمی نمی‌افتد. شاید بتوانند بازیکنی پیدا کنند که اندازه او و حتی بهتر باشد اما من شرمنده هادی و خانواده‌اش هستم. تنها کسی که سر قولش ایستاد و مردانه حرف زد، فقط حسین هدایتی بود اما رفتارهای بعضی‌ها خیلی عذاب‌آور بود. مطمئن باشید که اگر خانواده هادی اجازه بدهند در مورد خیلی‌ چیزها به طور مستند صحبت می‌کنم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.