b_Newsسپاهان بیشترین لطمه را از داوری دیده است

بصیرت: ویسی هیچ وقت به اندازه امسال زجر نکشیده است

تاریخ: 1395/12/20
زمان: 17: 42
نوع: خبر
مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: متاسفانه تا به اینجای مسابقات لیگ برتر به نتایج مدنظرمان دست پیدا نکرده ایم.

به گزارش سایت روزنامه گل، مجید بصیرت پس از تساوی تیمش مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: باید دست تک تک اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم را ببوسم. با وجود تلاش زیادی که تا به اینجای مسابقات داشته‌ایم، نتیجه لازم را کسب نکرده‌ایم.
وی افزود: تیم ما در این فصل بیشترین لطمه را از داوری دیده است اما به دلیل اینکه این اشتباهات سهوی بوده هیچ مشکلی ندارد. امیدوارم تیم‌مان روز‌به‌روز بهتر شود تا بتوانیم جواب محبت هوادارانمان را بدهیم.
مربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص کیفیت فنی بازی تصریح کرد: نقطه ضعف بازی امروز چمن ورزشگاه ثامن بود. ما در ورزشگاه نقش جهان بازی می‌کنیم که بهترین چمن ایران را دارد. بازی کردن در آن زمین خیلی فرق دارد. فکر می‌کنم اگر شهر مشهد یک ورزشگاه خوب داشته باشد تیم‌های پدیده و سیاه‌جامگان هم که بازیکنان تکنیکی خوبی در اختیار دارند می‌توانند نتایج بهتری بگیرند. امیدوارم تیم‌های مشهدی موفق باشند و بتوانند در لیگ برتر بمانند.
بصیرت در خصوص داوری این دیدار گفت: داوری خوب بود اما به دلیل کیفیت بد چمن برخی از بازیکنان آسیب می‌دیدند و این در بازی وقفه می‌انداخت.
وی در ادامه با اشاره به وضعیت جسمانی عبدالله ویسی خاطرنشان کرد: ویسی 10 سال است که مربیگری می‌کند اما هیچ‌وقت به اندازه امسال زجر نکشیده است. در برخی از تیمها اگر نتیجه هم نگیرید فشار زیادی روی شما نیست اما سپاهان فرق دارد. ما بهترین تیم ایرانی آسیا هستیم. ما تمام احترامی که برای تیم‌های پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال قائلم اما حرف اول را در آسیا سپاهان می‌زند. ما در ژاپن نیز که بودیم همه تیم سپاهان را می‌شناختند.
مربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه این باشگاه 20 بازیکن را از آکادمی به تیم بزرگسالان اضافه کرده است، گفت: همین 20 بازیکنی که به تیم اضافه شده‌اند برای ما یک قهرمانی است این 20 بازیکن یعنی 20 میلیارد پس‌انداز؛ به هواداران حق می‌دهم که می‌خواهند تیم خوبی داشته باشند اما آنها هم باید مانند ما سعی کنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.