b_Newsاعتصاب‌ها هیچ نتیجه‌ای نداشت

آل‌نعمه: خیلی جاها به خاطر آقای دایی کوتاه آمدیم

b_News با این مشکلات نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته‌ایم/ اعتصاب باعث شد مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن کم بیاوریم
تاریخ: 1395/12/21
زمان: 11: 47
نوع: خبر
مدافع نفت تهران از روند تیمش در این فصل کاملا راضی است چرا که شاگردان علی دایی در چند ماه اخیر مشکلات مالی زیادی داشته‌اند.

به گزارش سایت گل، احمد آل‌نعمه مدافع نفت تهران از روند تیمش در این فصل کاملا راضی است چرا که شاگردان علی دایی در چند ماه اخیر مشکلات مالی زیادی داشته‌اند اما با تمام این معضلات و مشکلات هم در لیگ نتایج آبرومندی گرفته‌اند و هم به فینال جام حذفی رسیده‌اند و اگر مشکلات مالی آنها حل شود در فینال جام حذفی هم موفق خواهند بود و نتیجه خوبی خواهند گرفت.

 

مقابل ذوب‌آهن مساوی کردید. بازی چطور بود؟
نیمه اول که ما فوق‌العاده بودیم و حتی یک شانس گل هم به حریف ندادیم. در نیمه دوم هم بازی را خوب شروع کردیم اما 10 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ذوب‌آهن خیلی فشار آورد و حتی می‌توانست برنده بازی باشد اما در 10 دقیقه پایانی ما بهتر عمل کردیم و فشار آوردیم و حتی داور می‌توانست در همان دقایق آخر برای ما یک پنالتی بگیرد که نگرفت. در مجموع تساوی نتیجه خیلی خوب و منصفانه‌ای بود.

 

ذوب‌آهن در این بازی چطور بود؟
ذوب‌آهن تیم خیلی خوبی است و فوتبال خوبی هم بازی می‌کنند و از تمام نقاط زمین به خوبی استفاده می‌کنند و با طراوت بازی می‌کنند. ذوب‌آهن جزو دو، سه تیمی است که امسال فوتبال خوبی بازی می‌کند. ذوب‌آهن سه، چهار هفته بود که نتیجه نگرفته بود و تحت فشار بودند و دنبال برد بودند اما ما در نیمه دوم افت کردیم که این مساله به خاطر اعتصاب ما بود چون یک هفته قبل از بازی با پرسپولیس تمرین نداشتیم. همین مشکلات باعث شد که در این دو بازی نتیجه نگرفتیم. جلوی پرسپولیس هم نیمه اول صفر- صفر کردیم اما نیمه دوم دو تا خوردیم. جلوی ذوب‌آهن هم همین اتفاق افتاد. تیمی که تمرین نکند طبیعی است که این مشکلات برایش پیش بیاید.

 

حالا این اعتصاب‌ها نتیجه‌ای هم داشت؟
والا هیچ نتیجه‌ای نداشت. ما مجبوریم که کارمان را ادام بدهیم و قرار است قبل از عید نوروز یک اتفاقاتی بیفتد. تیم‌مان تیم خوبی است و امیدوارم مشکلات مالی حل شود و بچه‌ها شارژ مالی شوند.

 

از روند تیم‌تان در این فصل راضی بودی؟
بله، ما امسال از روند تیم‌مان خیلی راضی هستیم. با اینکه تیم‌مان دیر بسته شد اما خوب نتیجه گرفتیم. در این دو، سه ماه مشکلات زیاد داشتیم و اعتراض و اعتصاب داشتیم اما باز هم نتیجه گرفتیم و با این مشکلات جایگاهی که در جدول داریم فوق‌العاده است و واقعا خوب نتیجه گرفتیم.

 

خیلی از مواقع هم به خاطر علی دایی کوتاه آمدید. درست است؟
بله، ما به خاطر آقای دایی کوتاه آمدیم و نتایجی که گرفتیم به خاطر رفاقتی است که کادرفنی با بازیکنان دارند. ما کسی را نداشتیم که از تیم حمایت کند. مدیریت در شروع فصل خوب بود و دلسوز بودند اما در سه ماه آخر مشکلات ما زیاد بود و فقط به خاطر رفاقت بود که تیم ما نتیجه گرفت.

 

این مشکلات در فینال جام حذفی روی تیم شما تاثیری خواهد داشت؟
فینال حذفی تک بازی است و بالاخره تاثیر هم دارد اما اگر بتوانیم قهرمان شویم با این همه مشکلات کار بزرگی انجام داده‌ایم. در آن بازی همه‌چیز یادمان می‌رود و فقط برای کسب نتیجه‌ای خوب و قهرمانی بازی می‌کنیم. اگر بچه‌ها قبل از عید شارژ مالی شوند این یکی، دو ماه را با انگیزه تمرین می‌کنیم و آماده فینال جام حذفی می‌شویم تا نتیجه خوبی بگیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.