b_Newsالان زمان حمایت هواداران است

درخشان: من هم برای کمک پرسپولیس پیشقدم هستم

b_News طارمی حالا همان طارمی همیشگی شده است
تاریخ: 1395/12/21
زمان: 11: 09
نوع: خبر
سرمربی سابق پرسپولیس عقیده دارد، هنوز کار تمام نشده و تا لحظه‌ای که قهرمان نشده‌ایم نباید حرف از قهرمانی زد.

آرش جعفری/ سرمربی سابق پرسپولیس عقیده دارد، هنوز کار تمام نشده و تا لحظه‌ای که قهرمان نشده‌ایم نباید حرف از قهرمانی زد.
حمید درخشان می‌گوید شش بازی تاپایان فصل باقی مانده و تا زمانی که از قهرمانی مطمئن نشده‌ایم نباید حرف زد. البته پرسپولیس این شانس را دارد که زودتر قهرمان شود. درخشان در ادامه طرح کمک گرفت از هواداران را بسیار خوب توصیف می‌کند و می‌گوید الان زمانی است که باشگاه به کمک نیاز دارد و نه تنها هواداران بلکه پیشکسوتان نیز باید در کنار هواداران به کمک تیم بیایند.

 

بازی با استقلال خوزستان را چطور دیدید؟
بازی خوبی بود. پرسپولیس در طول 90دقیقه حریف را کنترل کرد و بازی ریسکی انجام نداد. خدا را شکر بچه‌ها گل خوبی زدند و در ادامه از گل به خوبی محافظت کردند هرچند که اگر اشتباه داور نبود می‌توانستیم با دو گل برنده بازی باشیم. در آن سوی میدان هم استقلال خوزستان تیم خوبی نشان داد و دست و پابسته نبود.

 

منظور شما از اشتباه داور گل امیری بود که مردود اعلام شد؟
بله دقیقا همین است در آن صحنه داور اصلا نباید سوت میزد بلکه باید با دادن آوانتاژ گل امیری را قبول می‌کرد. البته در دوصحنه هم می‌توانست برای پرسپولیس پنالتی بگیرد که بسیار راحت از آن دو صحنه گذشت.

 

خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس هفته بیست‌وششم قهرمانی‌اش مسجل می‌شود نظر شما چیست؟
ببینید شما تازمانی که قهرمان نشده‌اید نباید حرف از قهرمانی بزنید. هنوز کار تمام نشده شما بازی بارسلون و پاریس ژرمن را نگاه کنید، پاریسی‌ها فکر می‌کردند کار تمام شده است و به مرحله بعد صعود کرده‌اند، اما در چند دقیقه همه چیز را از دست دادند. من معتقدم پرسپولیس باید همه بازی‌ها را جدی بگیرد و تا لحظه آخر مبارزه کند شما اگر بخواهید با این تفکر که دو هفته دیگر قهرمان می‌شوید، جلو بروید به مشکل می‌خورید برانکو هم همین اعتقاد را دارد وشما اگر توجه کرده باشید هنوزحرف از قهرمانی نمی‌زند. اما در عین حال می‌توانیم این شانش را داشته باشیم که زودتر از پایان فصل قهرمان شویم.

 

مهدی طارمی به همان مهدی طارمی سابق تبدیل شده و گلزنی‌هایش تداوم پیدا کرده نظر شما چیست؟
مهدی بازیکن با استعداد و در عین حال باهوشی است. او برای خودش به خوبی فضاسازی می‌کند و در نهایت از این فضا بهترین استفاده را می‌برد. مهدی در ابتدای فصل به خاطر توقعی که از اوبود، استرس زیادی داشت برای همین تمرکز لازم را نداشت اما رفته رفته خوب شد و حالا به همان مهدی سابق تبدیل شده است. البته بازی در لیگ قهرمانان آسیا اورا مجبور کرده تمرین و دقت بیشتری داشته باشد و زمانی که شما در کوران مسابقات قرار دارید راندمان‌تان بهتر می‌شود. من فکر می‌کنم مهدی با ادامه این روند دوباره آقای گل شود.

 

باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی مانوئل ژوزه شماره حساب اعلام کرده، تا با کمک هواداران بتوانند طلب او را پرداخت کنند، تا با کسر امتیاز یا ممنوعیت از نقل و انتقالات مواجه نشوند؟ با این کار موافق هستید؟  
هواداران همیشه ثابت کردند که در لحظات سخت یار و یاور تیم بوده‌اند. الان که باشگاه در مضیقه مالی سخت است، تنها راه چاره کمک گرفتن از هواداران است. من با این موضوع موافق هستم. الان زمانی است که هواداران می‌توانند با کمک به باشگاه نگذارند که اتفاقات تلخ رخ دهد. البته تنها هواداران نباید کمک کنند بلکه اسپانسر باشگاه هم باید کمک کند. خدا را شکر باشگاه هم یک حساب دولتی و خاص باز کرده که می‌شود از طریق آن کمک کرد.

 

یکسری از پیشکسوت‌ها مثل علی کریمی هم اعلام آمادگی کردند آیا شما هم در این طرح مشارکت می‌کنید؟
صددرصد من هم به نوبه خودم کمک می‌کنم ما پیشکسوت‌ها هر چه داریم از پرسپولیس است. من هم به نوبه خودم کمک می‌کنم و نیز از سایر پیشکسوت‌ها می‌خواهم که در این شرایط به تیم کمک کنند تا به مشکل نخورد.

 

این مشکلات به سوءمدیریت برمی‌گردد یا به بی‌پولی؟
مسلما سوءمدیریت در این مشکل نقش اول را بازی می‌کند بالاخره پرسپولیس همیشه با مشکلات مالی مواجه بوده ولی این سوءمدیریت بوده که امروز این بلا را سر پرسپولیس درآورده است . متاسفانه کسانی در پرسپولیس مسوولیت را به عهده می‌گیرند که این کاره نیستند و بعد هم که از پرسپولیس می‌روند تا چند سال بعد باید باشگاه تاوان آقایان را بدهند.

 

بازی با الریان را در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا چگونه می‌بینید؟
بازی با الریان سخت است. اما من فکر می‌کنم پرسپولیس این توانایی را دارد که بتواند این تیم را در قطر شکست دهد. تیم برانکو در اوج آمادگی قرار دارد و اگر بچه‌ها کمی با سیاست بازی کنند می‌توانند در دور رفت با صدرنشینی به کار خود پایان دهند

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.