b_Newsهواداران پرسپولیس نشان دادند که چقدر تیم‌شان را دوست دارند

مهاجرانی: پرسپولیس قهرمان ایران می‌شود و در آسیا هم می‌درخشد / امتیاز هم کسر کنند پرسپولیس قهرمان می‌شود

b_News بگذارید برانکو در مورد رامین تصمیم بگیرد
تاریخ: 1395/12/22
زمان: 18: 32
نوع: خبر
حشمت مهاجرانی که با دقت و تعصب خاصی اخبار فوتبال ایران را دنبال می‌کند، در مورد وضعیت اخیر پرسپولیس، اخراج رضاییان و حتی ماجرای کمک هواداران با ما گفت‌وگو کرد.

سیداحسان هاشمی / پدر فوتبال ایران در گفت‌وگو با «گل» در مورد اتفاق‌های اخیر باشگاه پرسپولیس به صحبت پرداخت.
حشمت مهاجرانی که با دقت و تعصب خاصی اخبار فوتبال ایران را دنبال می‌کند، در مورد وضعیت اخیر پرسپولیس، اخراج رضاییان و حتی ماجرای کمک هواداران با ما گفت‌وگو کرد.
مهاجرانی معتقد است که پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شود: «پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شود و در آسیا هم می‌درخشد.»

 

از ماجراهای اخیر و احتمال جریمه باشگاه پرسپولیس باخبر هستید؟
من تا جایی که بتوانم اخبار مربوط به فوتبال ایران را دنبال می‌کنم و تلاش می‌کنم تا به اندازه خودم اطلاعات داشته باشم. در جریان ماجرای پرسپولیس هم هستم و امیدوارم که این قضیه حل و فصل شود.

 

فکر می‌کنید با بروز این اتفاق و احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس، سرنوشت لیگ چه شود؟
من فکر می‌کنم که پرسپولیس تحت هر شرایطی قهرمان شود. من در مصاحبه قبل که با شما داشتم گفتم که پرسپولیس شایسته قهرمانی است و مطمئنم که این تیم می‌تواند قهرمان شود. این درست که کسر احتمال امتیاز از پرسپولیس اوضاع این تیم را به هم می‌ریزد ولی با تمام این حرف‌ها من فکر می‌کنم پرسپولیس تا زمانی که خودش بخواهد می‌تواند قهرمان شود.

 

پرسپولیس را شایسته قهرمانی می‌دانید؟
به نظر من پرسپولیس فاکتورهای قهرمانی در لیگ را دارد. پرسپولیس تیمی است که خوب بازی می‌کند و شخصیت قهرمانی هم دارد. من معتقدم که برانکو تیم خوبب جمع کرده و در کل پرسپولیس یک تیم مقتدر و هماهنگ است. اگر بخواهیم ریزتر به ماجرا نگاه کنیم حتما کاپیتان پرسپولبیس هم شرایط لازم را دارد و در مواقع حساس به کمک تیم می‌آید.

 

فکر می‌کنید که پرسپولیس در آسیا هم بتواند همین روند را داشته باشد؟
بدون تعارف از لحاظ امکانات و مسایل مالی وضعیت تیم‌های رقیب پرسپولیس و تیم‌های عربی بهتر از پرسپولیس است ولی سطح فوتبال ایران و این پرسپولیس در حدی است که از آنها برد بخواهیم. سبک فوتبال ما و کیفیت فوتبال ایران بالاتر از کشورهای عربی است و من به سهم خودم دعا می‌کنم که پرسپولیس با اقتدار از گروهش صعود کند. پرسپولیس تیم خوب و یکدستی است که چنین شرایطی را دارد و من خیالم از بابت صعود سرخ‌ها به دور بعد راحت است.

 

البته پرسپولیس این روزها با چالش‌ها و مشکلاتی هم دست و پنجه نرم می‌کند... از ماجرای رامین رضاییان خبر دارید؟
این جور مسایل در هر تیمی به‌وجود می‌آید و من فکر می‌کنم که برانکو به عنوان سرمربی پرسپولیس حواسش به همه‌چیز است. هرچند که می‌گویند درگیری نبوده و رامین رضاییان هم عذرخواهی کرده ولی کار برانکو را برای حفظ نظم و دیسیپلین پرسپولیس می‌پسندم و امیدوارم که هرچه صلاح است برای پرسپولیس و رضاییان اتفاق بیفتد.

 

خبر دارید که پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌هایش دست به دامن هوادارانش شده است؟
پرسپولیس همیشه یک تیم مردمی بوده و همیشه کارش با هوادارانش پیش رفته و ازسوی آنها حمایت شده. من در مورد مسایل قانونی و اینجور چیزها صحبتی نمی‌کنم و بحث کارشناسی و تخصصی ندارم ولی همین که هواداران پرسپولیس تحت هر شرایطی پشت این تیم هستند، اتفاق جالبی است و نشان می‌دهد که این تیم تا چه حد به هوادارانش نزدیک است.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.