b_Newsقهرمانی به تیم تازه وارد لیگ تکواندو رسید

سرمربی بیمه رازی: هدف مان از روز اول کاپ قهرمانی بود

تاریخ: 1395/12/22
زمان: 23: 00
نوع: خبر
دوازدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان تکواندو در گروه زنان «جام کوثر» با قهرمانی تیم بیمه رازی در نخستین حضورش در این مسابقات پایان یافت.

حمیدرضا درخشان

دوازدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان تکواندو در گروه زنان «جام کوثر» با قهرمانی تیم بیمه رازی در نخستین حضورش در این مسابقات پایان یافت. تکواندوکاران بیمه رازی پس از پشت سر گذاشتن رقابتي حساس با تيم لوازم خانگي كن توانستند مقتدرانه و بدون باخت با كسب 64 امتياز سكوي قهرماني را تصاحب کنند. همچنین تيم لوازم خانگي كن نيز با 20 برد، 2 باخت و 60 امتياز نايب قهرمان شد و تيم هيات تكواندو گيلان نيز با 50 امتياز بر سكوي سوم ايستاد.

 به همین مناسبت صحبت با ندا زارع سرمربی تیم بیمه رازی داشتیم. او به «گل» گفت با هدف قطع نوار قهرمانی های لوازم خانگی کن پای به میدان لیگ گذاشتند و با تمام سختی ها به هدف شان رسیدند.

 

قهرمانی در نخستین حضور در لیگ چطور بود؟

مسابقات امسال درسطح خیلی خوبی برگزار شد. 12 تیم در لیگ حضور داشتند که خیلی های شان مدعی بودند. بازیکنان خوب هم بین تیم ها پخش شده بودند که به سختی کار اضافه می کرد.

 

تجربه موفقیت در تیم ملی نوجوانان چقدر در این قهرمانی سهم داشت؟

نمی توان گفت تاثیر زیادی داشت. چراکه این مسابقات در رده بزرگسالان بود. اما تمام تیم تلاش بسیاری داشتند و بچه ها سرشار از انگیزه بودند. ما فقط برای قهرمانی می جنگیدیم. در دو،سه سال گذشته تیم کن قهرمان می شد و هر تیم دیگری می آمد نمی توانست از سد کن عبور کند. اما ما با تلاش و همدلی که داشتیم توانستیم تیم کن را بزنیم و عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.

 

با توجه به قهرمانی های مکرر لوازم خانگی کن، پیش بینی می کردید که در فینال به هم بخورید؟

من خودم برای اولی آمده بودم. هیچ وقت دوست ندارم برای مقام دومی و سومی تلاش کنم. با اینکه تیم کن خیلی حاشیه ساز است و خیلی ها از جمله من را اذیت کرد و بازیکنانم را آزاد نکرد، قهرمان شدیم. این تیم از اول سال مشکلات زیادی ایجاد کرد اما من تمام تلاشم را برای اولی گذاشته بودم.

 

فکر می کنید با این قهرمانی تعداد نمایندگان در تیم ملی زیاد شود؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد. ما در وزن یک و دو رنکینگ اول را داریم. کسانی که در کل فصل بدون باخت جلو رفتند. در کنار این امیدوارم در فصل آینده هم با تلاش بچه ها و حمایت اسپانسر تیم بتوانیم عنوان قهرمانی را تکرار کنیم.