b_Newsامیدوارم ناکامی های المپیک را جبران کنم

ملی پوش بیمه رازی: با غیرت قهرمان شدیم

تاریخ: 1395/12/22
زمان: 23: 05
نوع: خبر
اکرم خدابنده ملی پوش تکواندوی ایران یکی از هوگوپوشانی بود که در قهرمانی بیمه رازی نقش داشت. او گفت که با غیرت قهرمان شده اند.

اکرم خدابنده ملی پوش تکواندوی ایران یکی از هوگوپوشانی بود که در قهرمانی بیمه رازی نقش داشت. او در گفت و گو با «گل» از قهرمانی حساس و قشنگ شان حرف زد:«مسابقه خیلی حساس و قشنگ بود. رقابت ما اول با جنجال شروع شد اما در نهایت قهرمان شدیم. استاد زارع در هر وزن دو نفر را گذاشته بودند اما نفر اول وزن 2 ما به خاطر برخی حرف ها حذف شد. به همین دلیل اصلا می خواستیم بازی نکنیم. اما در نهایت بچه ها با غیرت بازی کردند و مقابل کسانی که پیش از این حتی شکست خورده بودند، در راند طلایی پیروز شدند. این واقعا اتفاق قشنگی بود. قشنگ تر از هرچیز هم اینکه جام در دستان من بالا رفت.»

وی افزود:«من اولین سال است که در لیگ بازی می کنم. پیش از این به خاطر مبلغ کم قراردادها به لیگ نمی آمدم اما بیمه رازی خیلی خوب حمایت کرد. با اینکه به خاطر آسیب دیدگی سه تا بازی بیشتر نداشتم اما مبلغ خوبی گرفتم. امیدوارم سال آینده هم به توافق برسیم و کل فصل در تیم باشم.»

ملی پوش تیم بیمه رازی ادامه داد:«بیمه رازی اصلا نبود و یک تیم نوپاست. من هم نصف نیم فصل به تیم اضافه شدم. اما با این قهرمانی نشان داد با تیم های نوپا هم می شود موفق شد.»

خدابنده در پایان درباره مصدومیتش عنوان داشت:«آسیبم هنوز اذیتم می کند اما مدارا می کنم. چند روز دیگر انتخابی داریم و امیدوارم آسیب دیدگی ام مانع قهرمانی ام نشود تا بتوانم در مسابقات پیش رو ناکامی المپیک را جبران کنم.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.