b_Newsمربی خارجی پول مفت می گیرد

ادعای رمضان زاده: تفتیان حقم را خورده!

تاریخ: 1395/12/22
زمان: 22: 22
نوع: خبر
احمد رمضان‌زاده مربی سابق تفتیان با اشاره به صحبت‌های مربی فرانسوی حسن تفتیان که گفته بود تمرینات بدنسازی او در گذشته کاملا غلط بوده، گفت که مربیان خارجی فقط پول مفت می گیرند.

احمد رمضان‌زاده مربی سابق تفتیان با اشاره به صحبت‌های مربی فرانسوی حسن تفتیان که گفته بود تمرینات بدنسازی او در گذشته کاملا غلط بوده، گفت: این مربی چطور بررسی کرده که می‌گوید تمرینات بدنسازی غلط بوده است؟ زمانی که او می‌خواست شروع کند حتی 20 کیلو هم نمی‌توانست اسکات پا بزند. ما در یک پیست خاکی تمرین می‌کردیم و با اوراقی خودروها وزنه درست می‌کردیم! او با این شرایط به سطح جهانی رسیده است. مربیان خارجی فقط پول مفت می‌گیرند و حرف‌هایی می‌زنند که توهین به تمام مربیان ایرانی است.

او افزود: این مربی فرانسوی چه حقی دارد که این چنین صحبت کند. فدراسیون باید پاسخ او را بدهد. هیچ کس در خواب هم نمی‌دید یک دونده ایرانی به رکورد 10:04 ثانیه برسد. چه امکاناتی در ایران به ما دادند؟ اصلا از ما نپرسید چرا رکورد 10:04 او به 10:20 ثانیه در المپیک رسید. او در المپیک و بعد از آن اصلا حواسش به تمرینات نبود و دنبال حواشی بود.

رمضان زاده با اشاره به اینکه تفتیان علاوه بر اینکه زحمات من را نادیده گرفت طبق قراردادی که داشتیم هم رفتار نکرد، گفت: صحبت‌های ما شفاهی بود چون به یکدیگر اعتماد داشتیم.‌ قرار بود هر جایزه یا پاداشی که می‌گیرد 15درصد به من بدهد اما بعد از المپیک یک ریال هم از سوی او داده نشد. در روز تقدیر رییس جمهور هم چیزی به ما ندادند. حق کسی را خوردن درست نیست. من در حق او پدری کردم، از او راضی نیستم اما امیدوارم موفق باشد چون بد هیچ کس را نمی‌خواهم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.