b_Newsاعتصاب باعث شد دشمن شاد شویم

فنونی‌زاده: استقلال فصل بعد مثل پرسپولیس امسال قوی و قدرتمند می‌شود

تاریخ: 1395/12/23
زمان: 12: 55
نوع: خبر
پیشکسوت استقلال اعتصاب شاگردان منصوریان را عاملی برای شاد شدن دشمنان استقلال می‌داند.

به گزارش سایت گل، مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم استقلال اعتصاب شاگردان منصوریان را عاملی برای شاد شدن دشمنان  استقلال می‌داند ضمن اینکه مصاحبه‌های عضو هیات مدیره و بازیکنان علیه یکدیگر را اصلا درست نمی‌داند چرا که معتقد است با این اتفاقات مشکلی حل نمی‌شود و فقط احترام‌ها از بین می‌رود.

 

در مورد اعتصاب بازیکنان استقلال چه نظری دارید؟
استقلال در این دو، سه ماهه با این تیم جوان خوب نتیجه گرفته است و الان وقت اعتصاب نیست. بازیکنان باید با باشگاه راه بیایند اما باشگاه هم باید پول‌شان را بدهد. مصاحبه اعضای هیات مدیره و بازیکنان علیه یکدیگر صورت خوشی ندارد و باید احترام یکدیگر را نگه دارند. این مصاحبه‌ها خوب نیست و این‌طوری به جان هم می‌افتند و دشمن شادکن می‌شوند.

 

به هر حال بازیکنان هم مشکل مالی دارند و حق دارند صدای اعتراض‌شان را به گوش مسوولان باشگاه برسانند. این‌طور نیست؟
بله، بازیکن با باشگاه قرارداد بسته و اول و آخرش پولش را می‌گیرد و تا الان هم یک بخشی از پول‌شان را گرفته‌اند. باشگاه تعهد دارد و بازیکنان هم یکسری تعهدات نسبت به باشگاه دارند و با قهر کردن و تمرین نکردن فقط به خودشان ضرر می‌زنند و از آمادگی دور می‌شوند. با اعصاب و روان خراب نمی‌شود بازی کرد. الان زمانی علیه کادر و بازیکنان مصاحبه می‌کند که اصلا خوب نیست. چون باشگاه مثل خانه آدم است و نباید حرف از خانه بیرون برود. با این کارها فقط دشمن شادکن می‌شویم و نباید مشکلات به رسانه‌ها کشیده شود.

 

چه تصوری از بازی با لکوموتیو تاشکند دارید؟
بازی مهمی است و از تماشاگران خواهش می‌کنم به استادیوم بیایند و استقلال را حمایت کنند. تیم‌های ازبکستانی قدرتی و شوتزن هستند اما فکر می‌کنم استقلال برنده بازی باشد. به شرطی که اعصاب‌شان راحت باشد و فقط به بازی فکر کنند. این بازی استقلال نیست بلکه بازی تیم ایران است و از مردم خواهش می‌کنیم که بیایند و تیم استقلال ایران را حمایت کنند. همه قرمزها و آبی‌ها و هر کسی که به فوتبال ایران علاقه دارد بیاید چون تیم استقلال ایران بازی دارد. خودم هم به استادیوم می‌روم تا شاهد پیروزی استقلال ایران باشم.

 

حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای بازیکنان جوان استقلال چقدر اهمیت دارد؟
خیلی مهم است و تجربه خیلی خوبی برای جوان‌های تیم می‌تواند باشد. تماشاگران استقلال هم یک مقدار صبور باشند چون استقلال امسال جوان‌های خوبی دارد و منصوریان هم ثابت کرده که کارش را بلد است و با این جوان‌ها امسال نهایتا بتوانند سهمیه بگیرند اما استقلال فصل بعد مثل پرسپولیس امسال تیمی قوی و قدرتمند خواهد بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.