b_Newsصد سال دیگر هم به امکانات حریفان آسیایی‌مان نمی‌رسیم

برومند: استقلال و پرسپولیس امسال می‌توانند مدعی قهرمانی آسیا باشند

تاریخ: 1395/12/23
زمان: 12: 09
نوع: خبر
دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است که به لحاظ امکانات ما صد سال دیگر هم به تیم‌های آسیایی به خصوص شرق آسیا نمی‌رسیم.

پرویز برومند دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است که به لحاظ امکانات ما صد سال دیگر هم به تیم‌های آسیایی به خصوص شرق آسیا نمی‌رسیم و اگر در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه بگیریم و به مراحل پایانی مسابقات برسیم تنها به خاطر غیرت ایرانی و داشته‌های بچه‌های خودمان است وگرنه در بحث امکانات اصلا توان رقابت با آنها را نداریم.

 

در مورد اعتصاب بازیکنان استقلال و اتفاقات و حواشی پیرامون آن چه نظری دارید؟
من اطلاع دقیقی از این اتفاقات ندارم. اما به نظر من در این موقعیت اعتصاب درست نیست و نباید اعتصاب می‌کردند.

 

به هر حال بازیکنان هم پول‌شان را می‌خواهند.
الان استقلال در دو جبهه حضور دارد و هم در لیگ و هم در آسیا بازی می‌کند و این کارها بیشتر به ضرر باشگاه است. از طرفی هم بچه‌ها حق دارند و پول‌شان را می‌خواهند و باشگاه باید هرطور که شده پول بچه‌ها را تهیه کند و بدهد.

 

اینکه بازیکنان استقلال تمرین نمی‌کنند و بازی می‌کنند تیم آسیب نمی‌بیند؟
به مرور آسیب مب‌بیند چون بچه‌ها آمادگی‌شان را از دست می‌دهند و نمی‌توانند آمادگی بدنی‌شان را حفظ کنند. نگاه نکنید که سایپا را بردند و آن برد به خاطر تمرینات قبلی‌شان بود اما به مرور بدن‌ها تحلیل می‌رود و نمی‌توانند عملکرد مدنظرشان را داشته باشند.

 

بازی با لکوموتیو تاشکند را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
من بازی‌های لکوموتیو را ندیده‌ام. اما فکر می‌کنم در این گروه استقلال و الجزیره بهتر از دو تیم دیگر گروه هستند. امیدوارم در دیدار استقلال و لکوموتیو یک بازی خوب و تماشاگرپسند را شاهد باشیم.

 

لیگ قهرمانان آسیا چقدر برای فوتبال ما اهمیت دارد؟
الان سال‌هاست که هیچ تیمی از ایران در آسیا به موففقیت آن‌چنانی نرسیده است. در گذشته استقلال دو تا قهرمانی در آسیا آورده اما چندین سال است که تیم‌های ما در آسیا ناکام هستند. امسال استقلال و پرسپولیس می‌توانند در غرب آسیا مدعی باشند چون شرایط تیم‌های شرق آسیا کاملا متفاوت است.

 

امسال می‌توانیم به قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم؟
چرا که نه، می‌توانیم قهرمان شویم. استقلال و پرسپولیس می‌توانند امسال مدعی قهرمانی آسیا باشند.

 

اما استقلال و پرسپولیس مشکلات مالی زیادی دارند. با این وضعیت می‌توانند نتیجه بگیرند؟
با این وضعیت بی‌پولی خیلی سخت است چون به هر حال بازی‌ها مرحله به مرحله سخت‌تر می‌شود و قهرمانی با این وضعیت مالی ما دور از انتظار است مگر اینکه حس ایرانی بودن و غیرت بچه‌ها به کارشان بیاید. اگر اتفاقی هم بیفتد به واسطه داشته‌های بچه‌هاست چون اگر به امکانات نگاه کنیم صد سال دیگر هم به حریفان آسیایی نمی‌رسیم به خصوص تیم‌های شرق آسیا که امکانات حرفه‌ای و عالی دارند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.