b_Newsآغاز تمرینات تیم ملی به صورت غیررسمی

تمرین 9 بازیکن بدون کی روش!

تاریخ: 1395/12/23
زمان: 06: 08
نوع: خبر
تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با حضور 9بازیکن در زمین پژوهشگاه صنعت نفت انجام شد.

به گزارش سايت روزنامه گل؛ تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با حضور 9بازیکن از صبح روز گذشته در زمین پژوهشگاه صنعت نفت آغاز شد. در حالی که کارلوس کی‌روش هنوز به ایران بازنگشته و لیست دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی هم اعلام نشده، تمرینات این تیم دیروز با حضور 9 بازیکن زیر نظر اوسیانو کروز تنها مربی حاضر در تمرین از ساعت 10:30 دقیقه صبح برگزار شد!
ساسان انصاری، محمدرضا اخباری، مسعود ابراهیم‌زاده، داریوش شجاعیان، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی‌گنجی، احسان حاج‌صفی، عزت‌ا... پورقاز و مهدی ترابی 9 بازیکنی بودند که در این تمرین حاضر بودند.
کی‌روش امروز به ایران می آید و تمرینات تیم ملی با حضور تمام بازیکنان و به صورت رسمی از چهارشنبه یا پنجشنبه آینده در تهران آغاز می‌شود. نکته قابل توجه این است که این امکان وجود دارد که باز هم سرمربی تیم ملی مانند چند اردوی قبلی از آغاز رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به صورت رسمی لیست خود را رونمایی نکند تا در واقع رونمایی از این لیست به برگزاری تمرینات و شناسایی چشمی خبرنگاران از بازیکنان موکول شود! چرا که در گذشته نیز کی‌روش به طور مثال برای بازی با قطر و چین لیستی نداده بود و خبرنگاران با حضور در اولین تمرین تیم ملی ابتدا بازیکنان داخلی و چند روز بعد لژیونرها را شناسایی و لیست تیم ملی را به این شکل رسانه‌ای کردند.
تمرینات غیررسمی تیم ملی امروز نیز ادامه پیدا خواهد کرد و این در حالی است که هنوز تکلیف مربیان ایرانی برای ادامه همکاری با این تیم مشخص نیست.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.