b_Newsلیگ والیبال و تیم های متزلزل

سومین تهدید به کناره گیری

تاریخ: 1395/11/03
زمان: 12: 50
نوع: خبر
فدراسیون والیبال اعلام کرد که بازی معوقه دو تیم سایپا و صالحین ورامین ۱۷ بهمن برگزار شود که این موضوع با اعتراض سایپایی ها همراه شده است.

فدراسیون والیبال اعلام کرد که بازی معوقه دو تیم سایپا و صالحین ورامین  ۱۷ بهمن برگزار شود که این موضوع با اعتراض سایپایی ها همراه شده است.در متن بیانیه رسمی باشگاه سایپا آمده: «پس ازکناره گیری و انحلال باشگاه متین ورامین، رئیس سازمان لیگ والیبال در حضور اصحاب رسانه اعلام کرد که این باشگاه منحل شده و در صورتی که  قصد بازگشت به رقابت های لیگ برتر فصل جاری را داشته باشد، از سمت خود کناره گیری خواهد کرد، اما پس از مدتی با رایزنی مسولان باشگاه متین، این تیم مجددا مجوز حضور در ادامه رقابتها را پیدا کرد و رئیس سازمان لیگ نیز همچنان در سمت خود مشغول به فعالیت است.

باشگاه سایپا پذیرفت با چشم پوشی از رفتار غیر قانونی سازمان لیگ، در تاریخ سوم بهمن دیدار معوقه خود را با این تیم برگزار کند. اما آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این نکته است که زمانی باشگاه سایپا قبول کرد دیدار معوقه با متین ورامین که طبق قانون خود سازمان لیگ باید نتیجه آن ۳ بر صفر به سود سایپا اعلام می شد را  برگزارکند که هنوز باشگاه پارسه منحل نشده بود.پس از انحلال باشگاه پارسه این باشگاه نیز مجددا به رقابتها بازگشت اما دیدار این تیم و متین ورامین نیز در زمان مقرر در هفته اول دور برگشت لیگ، برگزار نشد .

اگر سازمان لیگ اصرار به برگزاری دیدار متین ورامین و سایپا دارد، ابتدا باید دیدار معوقه پارسه و متین را برگزار کند، چرا که  طبق برنامه باید دیدار سایپا و متین، هفته دوم و پس از دیدار پارسه و تیم وارمینی برگزار می شد.

باشگاه سایپا ضمن اعتراض به  اصرار و رفتار غیر قانونی سازمان لیگ و همچنین ضایع کردن حق این باشگاه اعلام می کند تنها در صورتی به مصاف متین ورامین خواهد رفت که پیش از آن پارسه و این تیم ورامینی دیدار معوقه خود را برگزار کنند و در غیر این صورت باشگاه سایپا از کنار این گونه مسائل عبور نخواهد کرد و بهترین راه را کناره گیری از ادامه رقابتهای فصل جاری، می داند چرا که چاره ای غیر از این ندارد.»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.