b_Newsعادل از پرسپولیسی‌ها می‌ترسد و به استادیوم نمی‌آید

محمودی: قهرمانی برای ما عادی شده و خسته شدیم این‌قدر قهرمان شدیم

b_News بازی با الریان سخته اما بچه‌ها همت کنند حله/ برای روز قهرمانی پرسپولیس به استادیوم می‌روم
تاریخ: 1395/12/24
زمان: 11: 03
نوع: خبر
ملی‌پوش بانک سرمایه از قهرمانی تیمش در لیگ والیبال خیلی خوشحال بود اما ناراحت بود که دوستان خوبش در تیم پرسپولیس نتوانستند برای بازی فینال آنها مقابل پیکان به سالن بروند.

مهدی نوری/ شهرام محمودی ملی‌پوش بانک سرمایه از قهرمانی تیمش در لیگ والیبال خیلی خوشحال بود اما ناراحت بود که دوستان خوبش در تیم پرسپولیس نتوانستند برای بازی فینال آنها مقابل پیکان به سالن بروند چرا که پرسپولیس برای بازی با الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا به قطر سفر کرده و دوستان پرسپولیسی محمودی عملا نمی‌توانستند در سالن حاضر شوند اما او حتما برای روز قهرمانی پرسپولیس به استادیوم خواهد رفت.

برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ والیبال شدید. در مورد این قهرمانی صحبت می‌کنید؟
دیگر قهرمانی برای ما عادی شده و این‌قدر قهرمان شده‌ایم که خسته شدیم. امسال لیگ خیلی سختی بود. واقعا لیگ خیلی پرفشار و پراسترس بود و با تمام فشارهایی که روی ما بود و افکار عمومی را به سمتی هدایت می‌کردند که ما حتما باید قهرمان شویم، همه بچه‌ها همدل شدیم که قهرمان شویم و خدا را شکر که برای دومین سال پیاپی قهرمان شدیم و جام باارزش قهرمانی را تقدیم کارکنان خوب بانک سرمایه کردیم.

عده‌ای هم معتقد بودند که همه ملی‌پوشان در بانک سرمایه هستند و شما باید هم قهرمان می‌شدید. در این رابطه چه صحبتی دارید؟
این حرف، حرف درستی نیست. در ورزش بایدی وجود ندارد. مگر تیم پیکان کم ملی‌پوش داشت؟ بازیکنان ملی‌پوش پیکان و بازیکن خارجی آنها را هم ببینید و از نظر مهره‌ای تقریبا با هم برابر بودیم اما این جریان‌سازی‌ها و این همه هجمه علیه تیم ما درست نبود و خدا را شکر که قهرمان شدیم و خیال‌مان راحت شد.

ماجرای دعوای شما و سعید معروف در بازی فینال چه بود؟
دعوا نکردیم و اصلا چنین چیزی نبود. سعید با داور صحبت می‌کرد که به او گفتم ول کن دیگر، داور یک تصمیمی گرفته و بحث کردن فایده‌ای ندارد.

با سعید معروف کری هم نداشتی؟
نه، کری هم بین ما نبود. کلا در فاز کری نیستم و کسی هم برایم کری نمی‌خواند و من هم برای کسی کری‌ نمی‌خوانم. وقتی کسی کری نمی‌خواند چطور می‌توانم کری بخوانم.

دوست داشتی در روز فینال بازیکنان پرسپولیس که از دوستانت هستند هم در سالن باشند؟
بله، دوست داشتم باشند اما متاسفانه دوستان خوبم در این بازی نبودند و قسمت نبود. ان‌شاءا... آنها قهرمان شوند و خیال‌مان راحت شود.

به هر حال شما به قول و قرارتان با پرسپولیسی‌ها عمل کردید و قهرمان شدید و حالا نوبت آنهاست. درست است؟
بله، خدا را شکر ما به قول‌مان عمل کردیم و قهرمان شدیم و حالا نوبت آنهاست.

اگر بازیکنان پرسپولیس هم می‌آمدند جو سالن به سمتی می‌رفت؟
به هر صورت ورزشکاران رابطه خوبی با هم دارند و از هم حمایت می‌کنند و آن موقع هم که آمدند خیلی خوشحال بودیم که بچه‌های پرسپولیس در سالن هستند. در این بازی هم بهداد سلیمی به سالن آمده بود که نشان می‌دهد رابطه ورزشکاران با یکدیگر خیلی خوب است.

شایعه شده قراردادهای شما میلیاردی‌تر از فوتبالیست‌هاست. در این رابطه صحبت می‌کنی؟
این‌ها یکسری شایعات است که دوست ندارم در موردش صحبت کنم و در همان حد شایعه بماند بهتر است.

دوست داشتی برانکو هم برای دیدن بازی شما به سالن می‌آمد؟
بله، اگر می‌آمد که خیلی خوب بود.

شما برای روز قهرمانی پرسپولیس به استادیوم می‌روید؟
حتما، چرا که نه. ان‌شاءا... بچه‌ها فردا (امروز) الریان قطر را ببرند و دست پر بیایند و بعد ما می‌رویم تا بازی پرسپولیس را ببینیم. بازی با الریان بازی خیلی سختی است و کلا گروه ما سخت است اما بچه‌ها همت کنند حله.

عادل غلامی را هم برای دیدن بازی پرسپولیس به استادیوم می‌بری؟
عادل نمی‌آید. چون از پرسپولیسی‌ها می‌ترسد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.