b_Newsجاسوسی رضاییان خنده‌دار است

هاشمی‌نسب: این پرسپولیس تحت هر شرایطی قهرمان می‌شود

b_News ماجرای تبانی و راه دادن مدافع حریف فقط برای خراب کردن پرسپولیس است
تاریخ: 1395/12/24
زمان: 13: 23
نوع: خبر
شماره هشت سابق تیم پرسپولیس که خود جزو یاغیان محبوب این تیم بوده، معتقد است که برانکو به عنوان آخرین نفر می‌بایستی در مورد وضعیت رامین رضاییان تصمیم نهایی را بگیرد.

سیداحسان هاشمی/ مهدی هاشمی‌نسب در آستانه بازی حساس پرسپولیس- الریان در مورد آخرین وضعیت سرخ‌ها صحبت می‌کند.
شماره هشت سابق تیم پرسپولیس که خود جزو یاغیان محبوب این تیم بوده، معتقد است که برانکو به عنوان آخرین نفر می‌بایستی در مورد وضعیت رامین رضاییان تصمیم نهایی را بگیرد.

 

می‌خواستیم با تو در مورد اتفاق‌های اخیر پرسپولیس و ماجرای رامین رضاییان صحبت کنیم.
رامین رضاییان؟! چرا از من می‌پرسید؟

 

به‌خاطر اینکه تو هم جزو یاغی‌های پرسپولیس بودی و قطعا با چنین مسایلی روبه‌رو شده‌ای.
پرسپولیس بازیکنان بزرگ و خوبی مثل مجتبی محرمی داشته... من هیچ‌وقت نخواستم که یاغی باشم. این‌‌ها لقب‌هایی بود که به ما می‌دادند. اگر در پرسپولیس اتفاقی هم می‌افتاد، فقط یک اتفاق بود و هیچ‌کدام از ما به دنبال یاغی‌گری و این‌جور چیزها نبودیم.

 

الان هم رامین می‌گوید که مشکل و مساله‌ای نداشته.
من هم در مورد او چیزهای زیادی شنیده‌ام. می‌دانم که درگیری نداشته و حتی بارها عذرخواهی کرده. اما در نهایت این سرمربی تیم است که باید در این مورد تصمیم بگیرد.

 

اگر در زمان شما چنین اتفاق‌هایی می‌افتاد، علی پروین چه می‌کرد؟
دوست ندارم که خیلی در این مورد صحبت کنم... اما علی پروین همیشه علی پروین است. به هر حال او بزرگ‌تر پرسپولیس بود و همیشه تلاش می‌کرد تا حاشیه‌ها را جمع و جور کند.

 

شنیده‌ای که یکی از اعضای هیات مدیره در مورد جاسوسی رامین برای کی‌روش صحبت کرده؟
این اتفاق خیلی بدی است. بعید می‌دانم که بازیکنی در حد و اندازه‌های رامین رضاییان دچار چنین مسایلی شود. اصلا مگر چه چیزی برای جاسوسی وجود دارد که کسی بخواهد آن را به کی‌روش بدهد. جدا از این‌ها مگر اخبار پرسپولیس به چه درد کی‌روش می‌خورد.

 

بعضی‌ها معتقدند که برانکو در مورد رامین تصمیم درستی نگرفته و با توجه به وضعیت پرسپولیس می‌توانسته تا برخورد بهتری با این بازیکن تاثیرگذار داشته باشد.
در مورد این جور مسایل باید همه اختیارات را به برانکو سپرد. او سرمربی تیم است و می‌بایستی خودش در این مورد تصمیم‌گیری کند. بعید می‌دانم که برانکو حاضر شود به خاطر مسایل این‌چنینی و تسویه‌حساب‌های شخصی بازیکنی مثل رامین رضاییان را از تیمش کنار بگذارد. من برانکو را قبول دارم و معتقدم که او مربی خوبی است. فقط امیدوارم که در مورد پرسپولیس و ماجرای رامین رضاییان اتفاقی بیفتد تا نه سیخ بسوزد نه کباب. جدا از این‌ها امیدوارم که ما به راحتی یکدیگر را قضاوت نکنیم و به هم تهمت نزنیم.

 

پرسپولیس را تا اینجای کار چطور دیدی؟
به ‌نظر من پرسپولیس بازی خیلی خوبی را ارایه می‌دهد. در طول چند سال گذشته ما بازی‌های خوبی از پرسپولیس نمی‌دیدیم اما امسال آنها قاطعانه صدرنشین شده‌اند و این نشان می‌دهد که پرسپولیس به تیم خوب و قلدری تبدیل شده.

 

تو هم فکر می‌کنی پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شود؟
99
درصد!

 

حتی اگر شش امتیاز کسر شود؟
حتی اگر امتیاز کسر شود... من معتقدم که این پرسپولیس می‌تواند با خیال راحت قهرمان شود. اگر امتیاز کسر کنند، پرسپولیس قهرمان می‌شود و اگر کسر نکنند آن‌وقت پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف می‌تواند جشن قهرمانی بگیرد.

 

در حالی از پرسپولیس حمایت می‌کنی که بعضی‌وقت‌ها تعدادی از هواداران این تیم با تو برخورد خوبی نداشتند.
من کاری به آن افراد ندارم. من سال‌ها برای پرسپولیس بازی کرده‌ام و هزار سال هم بگذرد نسبت به این تیم نگاه ویژه‌ای دارم. حالا هم پرسپولیس خوب کار کرده و من معتقدم که سرخ‌ها می‌توانند با خیال راحت قهرمان لیگ شوند. جدا از این‌ها فراموش نکنید که اکثر هواداران پرسپولیس تا همین امروز نسبت به من لطف داشتند.

 

خبر داری که از تلاش دست‌های پشت پرده برای قهرمانی پرسپولیس صحبت می‌شود؟
خدا خیرش بدهد فضای مجازی را... این روزها هر اتفاق و حاشیه‌ای که پیش می‌آید یک سرش در فضای مجازی است. من هرگز نمی‌توانم چنین چیزی را باور کنم و فکر می‌کنم پرسپولیس آن‌قدر خوب بازی می‌کند که نمی‌شود در موردش چنین حاشیه‌هایی را به وجود آورد.

 

حتی گفتند که پرسپولیس با بازیکنان حریف برای گلزنی تبانی کرده.
اینکه چیزی نیست.... خودتان بهتر می‌دانید که چند وقت پیش از تبانی کردن علی دایی صحبت می‌کردند! واقعا چه کسی می‌تواند باور کند که علی دایی وارد چنین داستان‌هایی شود. من فکر می‌کنم بعضی‌ها به دنبال این هستند تا موفقیت‌ها و پیروزی‌های پرسپولیس را تحت‌الشعاع چنین مسایلی قرار دهند. به نظر من پرسپولیسی‌ها باید دور از هرگونه حاشیه و داستانی به دنبال کسب قهرمانی باشند. شک نکنید تنها چیزی که می‌تواند باعث افت و نزول پرسپولیس شود همین حاشیه‌ها و داستان‌هاست.

 

بازی پرسپولیس- الریان را چطور می‌بینی؟
پرسپولیس همیشه بازی‌های خوبی را در مقابل تیم‌های عربی انجام داده. این درست که الریان جزو تیم‌های خوب قطر است اما من معتقدم که پرسپولیس می‌تواند با خیال راحت این تیم را شکست دهد. اگر این اتفاق بیفتد آن‌وقت سرخ‌ها با خیال راحت‌تری به صعود به مرحله بعد فکر می‌کنند... من به این پرسپولیس خوشبین هستم... این پرسپولیس قهرمان می‌شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.